MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-04-2021 12:03   Güncelleme : 21-04-2021 12:07

Rober Hatemo Neden Müzik Piyasasından Uzak Kalması Hakkında Şok Açıklamalar!

Ünlü şarkıcı Rober Hatemo katılmış olduğu bir söyleşide neden müzik dünyasından uzakta kaldığını açıkladı. Katıldığı programda yaşamının bilinmeyen kısımlarına açıklık getiren Hatemo, 2010 yılından sonra sağlık sorunları yaşadığını belirtti. Hatemo aynı zamanda midesinde meydana gelen yaralar yüzünden de ölümün ucundan döndüğünü ve bu durumun müzisyenliğini etkilediğini belirtti.

Rober Hatemo Neden Müzik Piyasasından Uzak Kalması Hakkında Şok Açıklamalar!

Hatemo, ayrıca dedesi ile ilgili yaşadığı pişmanlıklardan da bahsetti ve dedesinin vefatından dolayı büyük üzüntüler yaşadığını da açıkladı. Armağan Çağlayan’ın Youtube üzerinden yayınladığı Dur Bi Dinle programına konuk olan Hatemo özel hayatına dair açıklamalar yaptı.

“Dedemin Ölümünde Çok Pişmanlık Duydum”

Katıldığı programda samimi açıklamalarda bulunan Hatemo, dedesinin vefatı ile ilgili olarak konuştu: “Dedemin çok özel bir yeri bulunuyor hayatımda. Dedem ile adeta arkadaştık. Çocukken beni gezdirir, her dediğimi yapardı. Büyüdüğümde de beni gezdirdi. Başka türlü bir baba modeli oluyordu bana. Özellikle beni müzikle tanıştıran, müzik öğreten kişidir kendisi. Ölmesine yakın hastalandığı dönemde ise ben çok gençtim ve âşık olduğum için de gözüm başka hiçbir şeyi görmüyordu,” dedi.

Duygu dolu konuşmasına devam eden Hatemo şu ifadeleri kullandı: “Çok gençtim ve gençken her zaman doğru şeyler yapılmıyor. Daha çok zaman ayırmalı, yanında daha çok olmalıydım diyorum şimdi kendime. Elbette dedeme her zaman vakit ayırdım, çok güzel anlarımız oldu ama ölümüne yakın yeteri kadar zaman ayıramadım gibi hissediyorum. Büyüdüğüm evin alt katında dedemin müzik aletleri vardı. Oraya gidiyorduk. Dedem bir zaman orkestra şefliği de yapmıştı. Benim şarkı söyleyişimi severdi,” şeklinde konuştu.

“Hastalık Süreci Zor Geçti”

Hatemo şarkıcılık kariyerinden ise şu şekilde bahsetti: “2010 ile 2015 yılında bir düşüş dönemi yaşadım. Hastalıklar beni çok kötü yaptı. Neredeyse ölüyordum. Midemde çıkan bir hastalık çok kötü sonuçlara yol açtı. 2015 yılından sonra hem sağlık hem de müzik anlamında toparlanmaya başladım ama bu sefer de korona çıktı. Şimdi tekrar çalışmalara devam ediyorum, salgın bittiğinde tekrar müzik dünyasında kaldığım yerden devam edeceğim, yeni şarkılar söyleyeceğim. Müzik benim için vazgeçilmez bir tutku,” dedi.