MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-03-2021 23:18   Güncelleme : 19-03-2021 23:18

Sabriye Şengül Oyuncu Oluyor

İlk defa katıldığı Survivor yarışması ile tanınan kick boksçu Sabriye Şengül, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yeni başlayacak olan projesi Kırmızı Yol dizisini açıkladı.

Sabriye Şengül Oyuncu Oluyor

Sabriye Şengül Oyuncu Oluyor

İlk defa katıldığı Survivor yarışması ile tanınan kick boksçu Sabriye Şengül, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yeni başlayacak olan projesi Kırmızı Yol dizisini açıkladı. Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu ve yapımcılığını yaptığı Survivor’a 2017 ve 2018’de katılan Sabriye Şengül sert ve komik halleri ile izleyicilere kendini sevdirmişti. Artık Kırmızı Yol adlı dizide yer alacak olan Sabriye Şengül’ü ekranlarda bol bol görebileceğiz.

Çekimler Mayıs’ta Başlayacak

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile yeni başlayack olan dizisi Kırmızı Yol’u duyuran Sanriye Şengül, dizinin çekimlerinin mayıs ayı içerisinde başlayacağını duyurdu. Projede yer alacağını ve sözleşmenin de imzalandığı anları Instagram’da sevenleri ile paylaştı. Sabriye Şengül’ün dizide hangi rolde olacağı ise henüz açıklanmadı.

Sabriye Şengül Kimdir?

Sabriye Şengül, 5 Eylül 1988 yılında Trabzon’un Şalpazarı ilçesinde doğmuştur. Kick boks sporcusu olan Sabriye Şengül 3 Türkiye, 1 Uluslararası Boks ve K1 Dünya karması şampiyonluğu yaşamıştır. En son 2016 yılında rakibi Belçika’lı Vanessa Da Waelle’yi mağlup ederek dünya şampiyonu olmuş ve Türkiye’ye büyük başarılar kazandırmıştır. Babası emekli ve annesi de ev hanımıdır.  2017 yılında Acun Ilıcalı tarafından Tv8’de yayınlanan Survivor’a katılmıştır. 2019 yılında ise tekrar Survivor yarışmasına katılmıştır. Türkiye’nin yetişirdiği en iyi boksör ve kick boksçular arasında bulunmaktadır.

Takipçileri Yeni Diziyi Merakla Bekliyor

Sabriye Şengül’ün dizi haberinden sonra sosyal medyada hayranları tarafından yorumlar yapıldı. Sabriye Şengül’ü Survivor’dan bu yana çok sevdiklerini ve desteklediklerini belirten hayranları, yeni dizisini de merakla beklediklerini belirtti. Henüz Kırmızı Yol dizisinin konusu ve kadrosu belirlenmese de Sabriye Şengül’ün sevenleri şimdiden dizi için hazırlıklara başladı. Son fotoğrafın altına gelen yorumlarda ise hayranlar, Şengül’ü televizyonda görmeyi özlediklerini ve kısa sürede onu görmek istediklerini belirtti. Sevenlerinin bu yorumlarını dikkate alan Şengül ise onları bu sürpriz ile mutlu etti. Survivor’dan sonra televizyona ara verip, mesleğine odaklanan başarılı sporcu bu süre zarfında kendi alanında da büyük başarılar elde edeerek, ülkemizi ve kendini bir kez daha dünyaya kanıtlayarak gurulandırdı.