MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-03-2021 09:19   Güncelleme : 25-03-2021 09:19

Sadakatsiz'de Tokat Sahnesi Şaşkınlık Yarattı! Asya'nın Tokadı İntikam Getirdi!

Sadakatsiz dizisinin dün akşam yayınlanan 23. Bölümü heyecan dolu sahnelerle ekranda yer aldı. Dizi son bölümü ile yine izleyenleri şok etti. Asya ve Volkan’ın yakınlaşması karşısında çılgına dönen Derin, intikam planlarına başladı. Derin’in baskısına dayanamayan Asya, Derin’e sert bir tokat ile karşılık verdi.

Sadakatsiz'de Tokat Sahnesi Şaşkınlık Yarattı! Asya'nın Tokadı İntikam Getirdi!

Çarşamba akşamlarının ilgiyle takip edilen fenomen dizisi Sadakatsiz’de çarpıcı gelişmeler yaşandı. Caner Cindoruk, Cansu Dere, Melis Sezen ve Özge Özder gibi başarılı oyuncuların başrolünü paylaştığı dizi dün akşam yayınlanan 23. Bölümü ile bir kez daha nefesleri kesti. Son zamanlarda kafası karışık olan Volkan’ın Asya’ya daha da yakınlaşması ve Volkan’ın boşanma kararı ile Derin intikam planlarına başladı. Asya ve Volkan’ın montajlı görüntülerinin internette yayan Derin, Asya’dan sert bir tokat yedi. Tokat sahnesi sosyal medyada gündem oldu.

Derin İntikam Planı Başladı

Dizinin geçen hafta yayınlanan bölümünde Asya ve Volkan’ın konuşmasını duyan Derin, öfkesini giysilerinde çıkarmıştı.  Kapıldığı öfke ile başka bir kişiliğe bürünen Derin, Asya ve Volkan üzerinde intikam planları kurmaya başladı. İntikamın ilk adımı olarak Asya ve Volkan ait montajlı görüntüleri internette yayan Derin, kendisini mağdur olarak gösterdi.  Kendini içine soktuğu mağdur durumunu iyi kullanan Derin, vakıfta Asya ile karşı karşıya geldi.  Konuşmaları ile Asya’nın sabrını taşıran Derin, hiç beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Duyduklarına tepkisiz kalamayan Asya, Derin’e sert bir tokat ile karşılık verdi.

Gözler Volkan’a Çevrildi

Geçtiğimiz haftalarda Derin’in ortadan kaybolması ile ilgili cinayet şüpheleri uyandırılmış, gözler Volkana çevrilmişti. Asya’dan yediği tokat üzerine intikam planlarını sertleştiren Derin, gizli numaradan Volkan’ı arayarak zor durumda olduğunu düşünmesini sağladı.  Arama üzerine meraklanarak Asya ile birlikte Derin’in evine giden Volkan, gördüklerine inanamadı. Daha önce yayınlanan bölümlerde Derin’in cinayete kurban gitmiş olma ihtimali değerlendirilmiş ve Derin’in günlüğünde yazanlar ile Volkan şüpheli olarak görülmüştü. Bu hafta yayınlanan sahneler önceki cinayet sahnelerini akıllara getirdi.

Size Yaşattıklarım İçin Beni Affet

Yaşananlardan dolayı büyük pişmanlık duyan Volkan, Asya’dan Derin adına evine gelerek özür diledi. Oğlu Ali’den de özür dileyen Volkan “ Size yaşattıklarım için, kötü bir baba olduğum için beni affet” ifadelerini kullandı.