MAGAZİN
Giriş Tarihi : 01-04-2021 13:00   Güncelleme : 01-04-2021 13:00

Saldırıya Uğrayan Bahar Candan Saldırı Hakkında Konuştu

Geçtiğimiz günlerde Uludağ’da tatil yaptığı sırada bir kişinin saldırısına uğrayan ünlü sosyal medya fenomeni Bahar Candan olay hakkında ilk kez açıklamalarda bulundu. Daha önce basına yansıyan ve arkadaşı tarafından darp edildiği haberlerine ilişkin olarak Candan, yaptığı açıklamalarda saldırıyı yapan kişiyi tanımadığını ve aniden saldırıya uğradığını belirtti.

Saldırıya Uğrayan Bahar Candan Saldırı Hakkında Konuştu

Saldırıyı yapan kişiyi tanımadığını ve erkek arkadaşı da olmadığını belirten Candan, saldırıyı yapan kişinin aniden “Seni ve tipini beğenmiyorum” diyerek saldırı yaptığını, ne olduğunu anlamasına fırsat bulmadan kendisini hastanede bulduğunu açıkladı.

Saldırı Yapanı Tanımıyor

Önceki günlerde Uludağ’da tatil yaparken saldırıya uğraması sonucunda hastaneye kaldırılan ve yüzüne 10 dikiş atılan ünlü sosyal medya fenomeni Bahar Candan konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Daha önce basına yansıyan iddiaların aksine saldırı yapan kişinin erkek arkadaşı ya da tanıdığı olmadığını belirten Candan, olayın detayları hakkında konuştu. Candan’ın açıklamalarına göre saldırıyı yapan kişi aniden yanına gelerek Candan’a saldırıda bulundu.

“Önce Hayranım Olarak Yanıma Geldi”

Candan’ın yaptığı açıklamada bu türden olayların herkesin başına gelebileceğine vurgu yapıldı ve Candan herkesten çok dikkatli olmasını istedi. Candan açıklamalarında şu ifadeleri kullandı: “Çok zor ve kötü günler geçirdim. Daha önce hiç yaşamadım kadar zorluklar yaşadım. Benim için gerçekten çok zordu. Saldırıyı yapan ile aramda hiçbir sorun ya da bağ bulunmuyor. Önce hayranım olarak yanıma geldi. Benimle gündüz vakti kayak esnasında fotoğraf çektirdi. Daha sonra ise akşam saatlerinde bu olay yaşandı. Neden olduğunu bilmiyorum. Çok üzgünüm sadece. Her şey şimdilik yargıya bırakıldı. Bana destek verenlere çok teşekkür ediyorum,” dedi.

“Herkesin Başına Gelebilir”

Saldırı hakkında açıklamalarını sürdüren Candan: “İlk kez televizyonda böylesine kötü ve yorgun bir görüntüm olacak. Sosyal medyada okunan olumsuz yorumların, kıskançlıkların, eleştirilerin ve benzeri şeylerin günlük hayatta nasıl karşınıza çıkabileceğini gördüm ben. Bana böylesine saldırı yapacağını hiç düşünmemiştim. Beni sevmeyen birisini anlayabilirim ama böylesine bir saldırı yapması gerçekten çok şaşırttı beni. Bu durum herkesin başına gelebilecek bir şey. Özellikle kadınların bu konuda çok dikkatli ve temkinli olmaları gerekiyor,” şeklinde konuştu.