MAGAZİN
Giriş Tarihi : 05-04-2021 12:03   Güncelleme : 05-04-2021 12:03

Şarkıcı Ece Seçkin'in Ailesi Virüse Yakalandı! Erken Uyarılarda Bulundu

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin’in ailesinin koronavirüse yakalandığı açıklandı. Şarkıcı, sosyal medya hesabından yaşanan gelişme üzerine açıklama yaparken virüse karşı çok dikkatli olunmasına yönelik uyarılarda da bulundu. Babası Eyüp Seçkin ve babaannesi Necla Seçkin’in virüse yakalandığını açıklayan Seçkin, sosyal medya hesabından takipçilerine uyarılarda bulunarak “Allah rızası için evinizde oturmaya devam edin, virüsü yaymayalım,” şeklinde konuştu.

Şarkıcı Ece Seçkin'in Ailesi Virüse Yakalandı! Erken Uyarılarda Bulundu

Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile babası ve babaannesinin virüse yakalandığını üzüntü ile öğrendiğini belirten Seçkin, ailesinin önlem almasına karşılık yine de virüse yakalandığını belirterek bu konuda çok dikkatli olunması gerektiğinden bahsetti. Kendisini takip eden kullanıcılara yönelik de açıklamalarda bulundu.

“Evinizde Oturun, Virüsü Yaymayalım”

Genç şarkıcı Seçkin durum ile ilgili olarak sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu: “Bugün babam ve babaannemin test sonuçlarının pozitif çıkmasının yarattığı şok ile yeni güne başladım. Yaşadığım korkuyu daha önce hiçbir şekilde yaşamadığımı belirtmek isterim. Çünkü insan sevdiğinin kılına zarar gelsin istemiyor. O kadar önlem almalarına rağmen sevgili babacığım ve babaanneciğim virüse yakalandılar. Lütfen, Allah rızası için evlerinizde oturmaya devam edin, virüsü yaymayalım,” dedi.

Genel durumları hakkında da bilgi veren Seçkin şu ifadeleri kullandı: “Babaannem 93 yaşında ve neyse ki aşısını olmuştu. Aşının kendisini koruduğunu düşünüyorum. Babam daha genç olduğu için aşıları henüz olmamıştı ama onun da durumunun iyi olduğu haberini aldım. Her gün kendim yemeklerini götürüyorum. İhtiyaçları ne varsa onları karşılıyorum. Yakın zamanda iyileşeceklerini umuyorum. Genel durumları neyse ki iyi,” dedi. Seçkin virüsün yayılmaması için takipçilerinin dikkatli olmalarını da sözlerine ekledi.

Ece Seçkin Kimdir?

12 Eylül 1991 tarihinde dünyaya gelen Seçkin, müzik yaşamına 3 yaşındayken piyano çalarak başlamıştır. 1998 yılında konservatuvarı kazanarak müzik eğitimi almaya başladı. 2010 yılında hukuk fakültesini kazandı ve bu bölüme devam etti. 2012 tarihinde ise ilk albümünü çıkardı. Kısa süre içerisinde müzikleri geniş kesimlere ulaşmayı başardı. Arka arkaya gelen albümleri ile birlikte adını duyuran Seçkin, müzik çalışmalarını sürdürüyor. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Seçkin, aynı zamanda alanında pek çok ödülün de sahibidir.