MAGAZİN
Giriş Tarihi : 16-03-2021 21:00   Güncelleme : 16-03-2021 21:00

Şarkılar Seni Söyler Programı Final mi Yapacak?

Ünlü Sanatçılardan Hakan Altuğ, Hüsnü Şenlendirici ve Sibel Can’ın beraber sunumunu yaptığı Şarkılar seni söyler programı reytinglerde beklenen konuma ulaşamadı.

Şarkılar Seni Söyler Programı Final mi Yapacak?

Şarkılar Seni Söyler Programı Final mi Yapacak?

Ünlü Sanatçılardan Hakan Altuğ, Hüsnü Şenlendirici ve Sibel Can’ın beraber sunumunu yaptığı Şarkılar seni söyler programı reytinglerde beklenen konuma ulaşamadı. Yayınlandığı ilk günlerde kanal yönetimi tarafından değiştirilen program, bu değişikliğe rağmen isteneni veremeyince programın final yapacağı iddiaları yayılmaya başladı. İbrahim Tatlıses’in uzun aradan sonra İbo Show programı ile ekranlara çıkması ve iyi bir reyting yakalamasının ardından, diğer kanallar ünlü ve özlenen isimler ile yeni programlar yayınlamaya başladı. Bu programlardan birisi Hakan Altuğ, Hüsnü Şenlendirici ve Sibel Can’ın bir araya geldiği Şarkılar Seni Söyler programı oldu.

Program Reytinglerde Son Sıralarda!

Büyük bir beklenti ve umut ile yayına başlayan Şarkılar seni söyler programı, beklentilerin oldukça altında kaldı. Programın ilk bölümü Total'de 16., AB'de 12. ve ABC1'de ise 11. sırada yer alabildi. Son haftalarda ise alt sıralarda yer aldı. Reytinglerin kötü gitmesinden dolayı, program ilk yayın günü değiştirilmişti. Kurgusunda zayıflıklar olduğu yorumları sebebi ile programın final yapacağı iddia ediliyor. Kanal yönetimi tarafından programın final yapmasıyla ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.