MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-03-2021 17:33   Güncelleme : 14-03-2021 17:33

Savaşçı Dizisi Yayın Günü Belli Oldu! O Dizi Final Yapıyor

Fox TV'nin merakla beklenen Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor? Fox TV'nin sevilen dizisi Savaşçı'nın yayın günü belli oldu. Fox TV'nin uzun zamandır merakla beklenen dizisi Savaşçı dizisinin yayın tarihi belli oldu. Fox TV, o diziyi yayından alıp Savaşçı dizisini başlatıyor.

Savaşçı Dizisi Yayın Günü Belli Oldu! O Dizi Final Yapıyor

Fox TV'nin merakla beklenen Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor? Fox TV'nin sevilen dizisi Savaşçı'nın yayın günü belli oldu.
Fox TV'nin uzun zamandır merakla beklenen dizisi Savaşçı dizisinin yayın tarihi belli oldu. Fox TV, o diziyi yayından alıp Savaşçı dizisini başlatıyor.

Dizinin hayranları uzun zamandır dizi ne zaman başlayacak, hangi gün yayına girecek diye beklenirken sonunda beklenen oldu ve dizinin hangi gün izleyici ile buluşacağı belli oldu. Kanal, sonunda Savaşçı dizisi için yer açtı lakin final yapacak dizinin hayranları buna çok kızacak gibi görünüyor.

Sevilen dizi Savaşçı'ya bu sezon ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ve Yeşilçam'ın usta oyuncusu Ediz Hun katıldı ve insanlar heyecanla diziyi beklemeye başlamışlardı. Lakin 7 günü de dolu olan Fox Tv kanalında öncelikle bir dizinin artık final yapması gerekiyordu. Sonunda beklenen oldu ve kanalın bir dizisi için final yapılması kararı alındı.

Savaşçı dizisini bir türlü başlatamayan Fox Tv sonunda diziye yer açtı. Savaşçı dizisi artık Cumartesi günü ekranlarda olacak. Kanalın bir başka dizisi olan Sen Çal Kapımı dizisi için final yapılması ve bitirilmesi kararı alındı.

Son zamanlarda reytingleri baya düşen Sen Çal Kapımı final yapacak. Son olarak düşen reytingler dolayısıyla dizinin senaristi değişmişti.