MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-04-2021 12:07   Güncelleme : 23-04-2021 12:10

Savaşçı Dizisinde Gerilim Giderek Büyüyor! Yeni Bölümde Neler Olacak?

Merakla beklenen Savaşçı dizisi beşinci sezonu ile geçen hafta izleyici ile buluştu. Uzun bir süredir yayın tarihi hakkında belirsizlik sürerken, dizi sonunda izleyicilerine merhaba diyebildi. Her cumartesi günü Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Savaşçı, 5’inci sezona çok hareketli bir şekilde girdi ve aksiyonun dizide kaldığı yerden devam edeceğini gösterdi.

Savaşçı Dizisinde Gerilim Giderek Büyüyor! Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yeni sezona gerilimi yüksek bir giriş yapan Savaşçı’nın yeni bölümleri de merakla bekleniyor. Çekimlerine Eskişehir’de devam edilen dizide 102’nci bölümde neler olacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Yeni Sezona Yüksek Aksiyonlu Giriş

Başrollerinde Murat Serezli,Sarp Levendoğlu, Tamer Karadağlı, Ediz Hun, Ekin Mert Daymaz, Anıl Tetik, Erkan Meriç ve Serenay Aktaş’ın yer aldığı Savaşçı dizisi hem kadrosu hem de senaryosu ile izleyicileri ekran başına toplamaya devam ediyor. Uzun bir aradan sonra izleyici ile buluşan ve hasret gideren dizinin yeni sezonunun ilk bölümü büyük beğeni toplamayı başardı.

Dizinin en son bölümünde teröristleri etkisiz hale getiren Kılıç Timi’nin mücadelesi ekrana yansımıştı. Yüzbaşı Bozkurt ve Astsubay Karaca’nın tuzağa düşmüş oldukları yapı da açığa çıkarılmıştı. Fakat görmüş oldukları manzara karşısında ise şaşkına dönmüşler ve hiç beklemedikleri bir durum ile karşılaşmışlardı.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Cumartesi günü yeni bölümü ile izleyici ile buluşacak olan Savaşçı dizisinde yaşanacak son gelişmeler büyük bir merakla bekleniyor. Karargah tarafından Yörük Haydar ve İlyas’ın kurtarılma planları sürecek ve tim harekete geçecek. Kopuz Albay ise Turan Timi ile beraber bölgeye gidecek ve Mösyö’nün adamları tarafından kaçırılan Albay Oktay Göktürk ise bu yakalamış olduğu fırsatı değerlendirerek doğru hamlesini yapabilecek.

Ancak Mösyö’nün devreye sokmuş olduğu şeytani planın bozulması ise hiç de sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Gerçeklerin ortaya çıkarılması Albay Göktürk için çok zorlu geçerken Savaşçı yeni bölümde de heyecanı en üst düzeyde izleyiciye sunacak. Dizinin takipçileri yeni bölümü merakla beklerken aynı zamanda yeni sezonun ilk bölümüne yönelik de değerlendirmelerde bulundular. Yeni sezonun ilk bölümünün izleyiciler tarafından beğenildiği anlaşılırken oyuncuların başarılı performansı da dikkatlerden kaçmadı.