MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-04-2021 13:35   Güncelleme : 12-04-2021 10:43

Serenay Sarıkaya'dan Aşk İddialarına Hızlı Yanıt Geldi

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın iş insanı Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı iddialarına yönelik olarak Sarıkaya’dan jet yanıt geldi. Öne sürülen iddiaları kesin bir dil ile yalanlayan Sarıkaya, Demirhisar’ın kendisinin arkadaşı olduğunu belirtti. Sarıkaya aynı zamanda bu konuyla ilgili olarak sosyal medyada çıkan haber ve yorumları da eleştirerek kınadığını ifade etti.

Serenay Sarıkaya'dan Aşk İddialarına Hızlı Yanıt Geldi

Bir süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında sosyal medyada sürpriz bir aşk iddiası ortaya atılmıştı. 29 yaşında olan ünlü oyuncunun, iş insanı Haldun Demirhisar ile aşk yaşamakta olduğu öne sürüldü. İki ismin Göcek Bedri Rahmi Koyu’nda bir tekne içinde beraber görülmeleri ise bu iddiaları daha da güçlendirmişti.

Yorumlara Yönelik Kınama Geldi

Hakkında çıkan aşk dedikoduları hakkında açıklama yapan Sarıkaya, sosyal medya hesabından yapılan yorumları kınadığını belirtti. Ünlü oyuncu açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: “Merhaba, bugün hakkımda çıkmış olan ve çok çirkin bir üslup ile yazılmış olan haber ve yorumlar asılsızdır. Haberlerde sözü edilen kişi arkadaşımdır. Özellikle bir kadının sadece güçlü bir erkek ile sevgili olursa istediği yaşamı yaşayabileceğine yönelik imalar ve arkadaşım hakkında yapılan yorumları da kınıyorum,” şeklinde konuştu.

Söz konusu haber ve yorumlarda Sarıkaya’nın Demirhisar gibi fiziksel olarak güçlü görünen birisini sevgili edinmekle önceki ilişkisini unutmaya çalıştığı imaları yapılmıştı. Özellikle Cem Yılmaz ile yaşanan ilişkiye değinilerek bu yorumların yapıldığı öne sürülmüştü.

Cem Yılmaz’dan Yakın Zamanda Ayrılmıştı

Serenay Sarıkaya, ünlü komedyen Cem Yılmaz ile sürpriz şekilde aşk yaşamaya başlamış ancak daha sonra çiftin aşkı uzun sürmemiş ve yollarını ayırmışlardı. Geçen yıl başında, eski sevgilisinin Instagram hesabını takip etmeyi bırakan Yılmaz, daha sonra geri adım atarak eski sevgilisinin tekrar hesabını takip etmeye başlamıştı. Ayrıca Cem Yılmaz’ın Mayıs ayında göndermiş olduğu bir paylaşımda Sarıkaya ile çektirmiş olduğu bir fotoğraf da hesabında hâlâ duruyor. Bu fotoğrafı silmemesinin Sarıkaya’ya verdiği değer olarak yorumlayan sosyal medya kullanıcıları çiftin neden ayrıldıklarını ise henüz bilmiyorlar. Sadece Yılmaz, ayrıldıklarını belirtmiş ve konu hakkında detay vermekten kaçınmıştı.