MAGAZİN
Giriş Tarihi : 20-04-2021 09:24   Güncelleme : 20-04-2021 09:24

Sevgilisi İçin Uçak Kapattı, Sosyal Medyada Gündem Oldu! Bedeli İse 250 Bin Dolar Oldu

Bir süredir Mısırlı iş insanı sevgilisi ile gündem olan Şeyma Subaşı tekrar sosyal medyanın gündemine geldi. Bu sefer ise gündem olması sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin kendisi için uçak kapatması şeklinde oldu. Bir süredir Bali’de tatil yapmakta olan çiftin tatili bittiğinde geri dönmek için özel jet bulmak istediler. Ancak özel jet bulamayınca Alsaloussi tarafından bir uçağın tüm koltukları alındı ve yolcuklarında baş başa kaldılar.

Sevgilisi İçin Uçak Kapattı, Sosyal Medyada Gündem Oldu! Bedeli İse 250 Bin Dolar Oldu

Bali’ye gittikleri tatilin bitmesi sonrasında adadan ayrılmak için özel jet ile uçuş yapmak isteyen Mohammed Alsaloussi ve Şeyma Subaşı, özel jet bulamayınca normal bir yolcu uçağının tüm koltuklarını satın aldılar. Mısırlı iş insanı sevgilisinin yapmış olduğu bu durumu ise Subaşı, sosyal medya hesabından paylaştı.

Özel Jet Bulunmadı, Yolcu Uçağı Kapatıldı

Sevgilisinin yapmış olduğu hareketi sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşan Subaşı, “Özet jet bulunmayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti,” ifadelerini kullandı. Yapılan bu durum ise sosyal medyanın gündemine oturdu. Pek çok takipçi yapılan durumu “görgüsüzlük” olarak nitelendirdi. Aynı zamanda kullanıcıların Subaşı’ya yönelik böyle bir durumu kabul etmesinden dolayı neden rahatsız olmadığı soruları da yöneltildi.

Bazı kullanıcılar ise Subaşı’nın geçen aylarda sarf etmiş olduğu “Ben sevgiliyim malıyım” ifadelerini olduğu gibi gönderinin altında paylaştılar. Uçak fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmazken bu eylemin ortalama 250 bin dolara mal olduğu tahmin ediliyor.

Sevgilisini Ailesi ile Tanıştırmıştı

Bali’ye sevgilisi ile tatile gitmeden önce Subaşı, sevgilisini ailesi ile tanıştırmıştı. Geçen haftalarda Türkiye’ye gelen Mohammed Alsaloussi, bu esnada Subaşı’nın ailesi ile tanışma fırsatı bulmuştu. Bu olay üzerine de Subaşı sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunmuştu. Bazı kullanıcıların “istemeye” geldiğine yönelik açıklamalar yapması üzerine ise Subaşı “İsteme gibi olmadı elbette. İstanbul’a geldiğimiz için ailemle tanıştırmak istedim. Çok samimi bir ortam oldu. Annem ve babam İngilizce bilmiyorlar ama bir şekilde anlaşma sağlandı. Çok tatlı, çok masum ve çok da güzel bir ortam oldu,” diye açıklama yapmıştı. Çift daha sonra ünlü tatil merkezi Bali’ye gitmiş ve burada tatile başlamıştı.