MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-03-2021 22:07   Güncelleme : 17-03-2021 22:07

Şevval Sam’dan Gelinine Gönderme

Yasak Elma dizisinde Ender karakterini canlandıran Şevval Sam, İstanbul’un popüler yeri olan Cihangir’de bir mekan çıkışında objektiflere samimi açıklamalarda bulundu

Şevval Sam’dan Gelinine Gönderme

Şevval Sam’dan Gelinine Gönderme

Yasak Elma dizisinde Ender karakterini canlandıran Şevval Sam, İstanbul’un popüler yeri olan Cihangir’de bir mekan çıkışında objektiflere samimi açıklamalarda bulundu.  Metin Tekin ile evlendikten sonra Tarık Emir adında bir oğlu olan başarılı sanatçı, kendisine sorulan ‘’Şevval Hanım geçtiğimiz günlerde gelininiz ile tanışmanızı anlatır mısınız’’ sorusuna gelinim değil! Oğlum kariyerini daha yeni kurarken, bunun için daha çok erken açıklamalarında bulundu.

Şeval Sam’ın Gelininiz Sorusuna Tepkisi

Yasak Elma’nın başarılı oyuncusu Şevval sam, Cihangirde bir mekan çıkışı magazincilere yakalandı. Kendisine sorulan soruları karşılıksız bırakmadı. Gelininiz ile nasıl tanıştınız? Sorusuna verdiği tepki dikkatlerden kaçmadı. Şevval Sam, ‘’Gelinimiz demek daha çok erken hayat nereye sürükleyecek bilinmez’’  Sofia’yı 6 yıl önce tanıdım. Evlilik için konuşmak daha çok erken. Oğlum oyunculuk kariyerini daha yeni kurmaya başladı. Bu tarz soruları sormak için daha çok uzun yıllar var anlamına getirdi.

Sadakatsız adlı dizide Selçuk Dağcı karakterini canlandıran Oğlu Tarık Emir Tekin, uzun bir süre birliktelik yaşadığı sevgilisi Safia hanım ile cihangirde annesi Şevval Sam’ı ziyarette bulundu. Daha sonra oğlu yabancı sevgilisi hakkında sorulan bir soruya ‘’Sofia ile henüz evlilik planının ‘’ olmadığını belirtti. Annemle tanışmışlıkları vardır. Daha 23 yaşındayım. Evlilik hakkında bir düşünceye sahip olmadığını açıklayan Tarık Emir Tekin noktayı koydu.

 

Basında Çıkan Haberlere Tepki

Reklam projesi için Cihangir’de bulunan47 yaşında ki güzel sanatçı,  ‘’Buradan başka bir toplantıya yetişmem lazım’’ sorularınızı net cevaplayacağını belirtti. Güzel sanatçı mekanların açılması ile ‘’insan stresini dışarıda atıyor’’ buna çok sevindiğini dile getirdi. Geçmiş günlerde Sofia hanım’ın Şevval Sam’a sürpriz yapması üzerine dikkatler evlilik hakkında soruların oluşmasına neden oldu.  Sofia hanım, Tarık Emir Tekin ile sevgili olmalarının yedinci ayında ‘’sevgilisinin piyano çalarak, romantik dolu anlar yaşadıklarını’’ belirtti. Genç model ‘’Bugün bizi yedi yıla yaklaştıran 7 ay’’ notunu düşmesi gözlerden kaçmadı. Önümüzde ki günlerde ilişki boyutunun nereye gideceği hakkında merak konusu olan çiftin ilişkisi, Şevval Sam’ın sıcak bakmadığı söylentiler arasında yer alıyor.