MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-03-2021 16:45   Güncelleme : 13-03-2021 16:45

Şeyma Subaşı “Erkek Arkadaşımın Malıyım” Kıyafetiyle Tepki Topladı

Sosyal medyada sık sık konuşulan Şeyma Subaşı, sürekli yaptığı paylaşımlar ve yaşam tarzı ile gündeme gelmekte. Ünlü DJ Guido Senia ile ayrılmasının ardından milyarder Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşamaya başlayan ve her dakikasını sosyal medyada paylaşan Şeyma Subaşı nereyse her gün gündem olmakta. Kendisine hediye gelen sweat’i giyerek sosyal medyada paylaşan Subaşı üstünde yazanlar nedeni ile takipçilerinden tepki topladı.

Şeyma Subaşı “Erkek Arkadaşımın Malıyım” Kıyafetiyle Tepki Topladı

Şeyma Subaşı “Erkek Arkadaşımın Malıyım” Kıyafetiyle Tepki Topladı

Sosyal medyada sık sık konuşulan Şeyma Subaşı, sürekli yaptığı paylaşımlar ve yaşam tarzı ile gündeme gelmekte. Ünlü DJ Guido Senia ile ayrılmasının ardından milyarder Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşamaya başlayan ve her dakikasını sosyal medyada paylaşan Şeyma Subaşı nereyse her gün gündem olmakta. Kendisine hediye gelen sweat’i giyerek sosyal medyada paylaşan Subaşı üstünde yazanlar nedeni ile takipçilerinden tepki topladı. Instagram’da 3 milyon takipçisi olan Şeyma Subaşı’nın giydiği kıyafet üzerinde “Evet, ben şımarık bir kız arkadaşım ama senin kız arkadaşın değilim. Ben korkunç derecede harika olan erkek arkadaşımın malıyım. Biraz çılgın ve bazen beni korkutuyor ama kendisi tatlılığın ve savaşçılığın mükemmel karışımı. Onu seviyorum ve o benim dünyam. Benimle uğraşırsan, içindeki canavar uyanır ve cesedini asla bulamazlar.” Bu paylaşımının ardından Subaşı’ya birçok tepki yağdı. Hiçbir kadının bir erkeğin malı olmadığını söyleyen takipçileri Subaşı’nın bu paylaşımı hakkında pek çok yorumda bulundu. Bu paylaşımlar sonrası Şeyma Subaşı Twitter’de TT oldu.

Şeyma Subaşı’nın Aşk Hayatı

2013 yılında Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın kızları Melisa dünyaya geldi. 2017 yılında evlenen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 1 yıllık evliliğin ardından 2018’de boşandı. 2018 yılında İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Subaşı 2020 Ağustos’ta bu ilişkisini de sonlandırdı. 2021 yılında Mısırlı Yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşamaya başladı.

Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990’ da Samsun’da dünyaya gelmiş sosyal medya fenomenidir. Var Mısın Yok Musun adlı yarışmaya katılan Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey’e katılarak adını duyurmaya başladı. Var Mısın Yok Musun adlı yarışmaya katılmasının ardından Acun Ilıcalı ile ilişkiye başlamıştır. Daha sonrasında Yok Böyle Dans adlı yarışmada kostüm tasarımcılığı görevini üstlendi. Şeyma Subaşı kendi moda markasını 2014 yılında kurarak İstanbul Mercedes-Benz Fashion Week’te ilk defilesini gerçekleştirdi. 2017’de It-Is Ok adında bir moda uygulaması çıkardır. 2018 Eylül ayında Acun Ilıcalı ile ortak Healthyish adlı sağlıklı beslenme temalı bir kafe açtı ancak kafe 2020 Ocak ayında kapandı. 2020 yılında ise kendi markası Babe’i kuran Subaşı moda alanına geri dönüş yaptı.