EKONOMİ
Giriş Tarihi : 30-03-2021 20:08   Güncelleme : 30-03-2021 15:25

Sıfır Araç Alacaklara Müjde Halkbank’tan Geldi! Kampanyalı Kredi Gündemde!

Halkbank sıfır araç alım kredisini kampanyalı koşullar üzerinden sunuyor. Nisan ayında kampanyalı sıfır araç kredisi Halkbank tarafından maksimum 100 bin TL limitle sunulacak.

Sıfır Araç Alacaklara Müjde Halkbank’tan Geldi! Kampanyalı Kredi Gündemde!

Halkbank sıfır araç kredisini 100 bin TL olarak alacak kişiler için kampanya sunuyor. Bu kampanya dahilinde bir çok bankandan daha düşük faiz oranı uygulanıyor. Başvuruları kabul eldilen ve Nisan ayında da devem edecek olan 100 bin TL kampanyalı taşıt kredisi %1,54 faiz oranından sunuluyor.

Halkbank Kampanyalı Sıfır Araç Kredisinde Taksit Avantajı

Halkbank kampanyalı 100 bin TL sıfır araç kredisi ile 48 ay vade imkanı bir arada sunuluyor. 48 ay vade ve %1,54 düşük faiz oranı kapsamında, 100 bin TL araç kredisi aylık 3.160 TL taksitler ile alınacak.

Vakıf Katılım Bankası aynı kredi limitini aylık 3.168 TL, Ziraat Katılım 3192 TL, Akbank 3.199 TL, Denizbank 3.199 TL, İş Bankası 3.207 TL üzerinden kullandırıyor. Bu kapsamda Halkbank sıfır taşıt kredisi kampanyalı koşullar ile daha uygun taksit ödemelerini sunuyor.

Kampanyalı Krediye Başvuru Şartları

Halkbank kampanyalı sıfır taşıt kredisinden yararlanmak için şartlara uygunluk sağlanması gerekir. TC vatandaşı olan, aylık gelire sahip olan, yasal takipte kredi borcu olmayan ve kredi notu düşük olmayan kişiler, kampanyalı krediye başvuru yapabilecekler.

Krediye Başvuru Evrakları

100 bin TL kampanyalı sıfır araç kredisine başvuru yapmak için evrakların ise elden teslim edilmesi gerekiyor. TC kimlik kartı, maaş bordrosu, isme düzenlenmiş fatura, ikamet belgesi ile Halkbank şubelerinden başvuru yapılacağı belirtildi. Bankanın müşterisi olanlar ve olmayanlar Nisan ayı boyunca bu avantajlı krediyi alabilecekler.

Kampanyalı Sıfır Araç Kredisi Başvuru Adımları

100 Bin TL kampanyalı sıfır taşıt kredinse başvuru için kişi evraklarla kendine en yakın konumdaki Halkbank şubesine gidecek. Kredi departmanı müşteri temsilcilerine evrakların teslim edilmesi gerekiyor.

Ardından kampanyalı taşıt kredisi başvuru formu iletişim ve kimlik bilgileriyle dolduruluyor. Form imzalanarak teslim ediliyor. Bu basit adımlar ile krediye başvuru tamamlanıyor. 100 bin TL limit için online başvuru bulunmadığı aktarıldı.

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ