MAGAZİN
Giriş Tarihi : 03-04-2021 13:05   Güncelleme : 03-04-2021 13:05

Sinan Güleryüz'den Eşine Özel ve Romantik Kutlama

Ünlü müzisyen Sinan Güleryüz tarafından eşi oyuncu Özge Özder’in doğum gününe romantik kutlama yapıldı. Birlikte çektirdikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşan Güleryüz, bu anı “Sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Benim olduğun için o kadar mutluyum ki! Dün, bugün, yarın ve her gün seni çok sevmeye devam edeceğim. Seni çok seviyorum canım hayat arkadaşım,” sözleri ile paylaşımda bulundu.

Sinan Güleryüz'den Eşine Özel ve Romantik Kutlama

2018 yılında evlenen çift, geçen Şubat ayında da kızları Eva Luna’yı dünyaya getirmişti. Mutlu evliliklerinin sürdüğü çiftten Özge Özder ise geçen günlerde 43’üncü yaşına girdi. Güleryüz ise hem baba olmanın heyecanı hem de eşinin doğum günü sebebiyle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile beğeni topladı.

“Meleğimin Doğum Günü”

Güleryüz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda eşinin doğum gününü kutladı ve mutluluğunu paylaştı. Güleryüz gönderilerinde şu ifadeleri kullandı: “Bugün benim için çok özel bir gün. Çünkü sevdiğimin, hayat arkadaşımın ve meleğimin doğum günü. Ben duygularımı müzik ile anlatmayı seviyor olsam da sana buradan da bir şeyler yazmak istedim, elimden geldiğince tabii. Aslında 4 yıl öncesinde hiç tanımadığım ama senin için değeri çok fazla olan bir ekibi doğum gününde kutlamıştım. Hepsinin isimleri rehberden ayrı ayrı bularak hepsine tanıdıklarını da getirmeleri gerektiğini söylemiştim. Seninle ilk kez yan yana oturduğumuzda aramızda Gökhan ile yaptığımız sohbet esnasında sen de bize dahil olmuş ve uçaktan indiğimde aslında evlenmek istediğim kadının sen olduğunu söylemiştim kendime. Bu anlık bir karar olmasına rağmen bunu istiyorsun ve sonunda da yapıyorsun,” dedi.

“Dün, Bugün, Yarın ve Her Gün”

Açıklamalarını şu şekilde sürdüren Güleryüz eşini her zaman seveceğinden bahsetti: “Her geçen gün yeni bir güzelliğini ve özelliğini keşfediyorum. O güzel kalbin, hassas oluşun, duvar gibi duran ama uçucu yapın, eğlenceli yanın, erkek çocuğu yanın, asilliğin, her işte dürüst oluşun beni her zaman sana daha çok bağlıyor. Dün, bugün, yarın ve her gün seni çok seviyorum hayat arkadaşım, iyi ki doğdun!” diyerek sevgisini ve mutluluğunu paylaştı.