MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-03-2021 15:00   Güncelleme : 25-03-2021 15:00

Şok Ayrılık Sonrası Kerem Bursin, Hande Erçel'e Aşkını Mı İlan Etti? Hayranların Ağzını Açık Bırakan Paylaşım...

Magazin gündeminde isimleri sürekli aşk dedikoduları le birlikte anılan Kerem Bursin ve Hande Erçel ikilisinden olay yaratan yeni gelişmeler gündemde yer aldı. Yaşadığı kısa süreli aşk nedeniyle moral bozukluğu yaşayan Erçel’e destek rol arkadaşı Bursin’den geldi.

Şok Ayrılık Sonrası Kerem Bursin, Hande Erçel'e Aşkını Mı İlan Etti? Hayranların Ağzını Açık Bırakan Paylaşım...

Sen Çal Kapımı dizisi ile ekranlarda eğlenceli bir işe imza atan Hande Erçel ve Kerem Bursin ikilisi gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Murat Akdoğan ile sancılı bir ayrılık dönemi yaşayan Hande Erçel’e destek adının aşk iddiaları ile birlikte anıldığı Kerem Bursin’den geldi. Sevgilisi Murat Akdoğan’ın ailesi tarafından istenmemesi nedeniyle son bulduğu söylenen ilişki üzerine Erçel’in durgunluğu dikkat çekerken, Bursin’in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım acaba dedirtti.

Hikayeler Bölümünden Fotoğrafını Paylaştı

Sevgilisi Murat Akdoğan’ın ailesi tarafından onaylanmadığı söylentileri üzerinden erkek arkadaşının ailesinin yanında durması ile iddialar güçlendi. Yaşadığı moral bozukluğunun etkisini üzerinden atamayan Erçel, Kerem Bursin’in paylaşımı ile moral buldu. Bursin ayrılık haberleriyle gündemde yer alan Erçel’in set anlarını içeren bir videoyu sosyal medya hesabının hikayeler bölümünden paylaştı. Yaptığı paylaşımına “ Çok mu güzelsin sen ya… Amanım “ ifadelerine yer veren Bursin, aşk dedikodularını alevlendirdi. Paylaştığı video üzerine “ Evet biliyorum, amanım diye bir kelime yok ama… insan kelimeler uydurmak zorunda kalıyor” ifadesi dikkat çekti. Bursin’in bu hareketi ilan-ı aşk söylentilerini beraberinde getirdi.

Twitter’da TT Listesinde Yer Aldı

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile aşk iddialarını güçlendiren ve ilan-ı aşk söylentilerine zemin oluşturan Bursin, paylaşımı ile Twitter gündeminde üst sıralarda yer aldı. Rol arkadaşı Hande Erçel’in görüntülerinden oluşan videoda Erçel’in durgunluğu gözlerden kaçmadı.

Aşk, Ailenin Vetosu İle Son Buldu

Murat Akdoğan ile yaşadığı ilişkinin Akdoğan’ın ailesinin onayı olmaması nedeniyle bittiği söylentileri gündemde yer aldı. Ayrılık haberleri ile gündemde yer alan Hande Erçel’e Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bursin desteğini gösterdi. Erçel hızlı başlayıp hızlı biten aşkı ile gündemde yer aldı.