MAGAZİN
Giriş Tarihi : 03-04-2021 11:52   Güncelleme : 03-04-2021 11:52

Son Dakika: Şeyma Subaşı Yakında Evleneceğini Açıkladı!

Şeyma Subaşı tarafından yapılan açıklamada Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile yakında evleneceğini belirtti. Subaşı, “3 ay ve 10 gündür birlikteyiz ama hikayemiz çok eskiye dayanıyor. Yıl bitmeden evlenebiliriz,” sözleri ile durumu açıkladı. Ayrıca Subaşı, sosyal medyada olay olan “Sevgiliyim malıyım” ifadelerini taşıyan tişörtü hakkında da açıklamalarda bulundu. “Ben bu ifadeyi bir obje olarak görmüyorum, sevgilimin malı olmakla mutluluk duyuyorum,” şeklinde konuştu. Ancak Subaşı’nın bu ifadeleri sosyal medyada daha çok tepki gördü.

Son Dakika: Şeyma Subaşı Yakında Evleneceğini Açıkladı!

Bir süredir yurtdışında sevgilisinin yanında yaşayan Şeyma Subaşı, geçen günlerde Mohammed Alsaloussi ile Türkiye’ye giriş yaptılar. Ailesi ile Mısırlı erkek arkadaşını tanıştıran Subaşı, evleneceğini de kamuoyuna duyurdu. Sevgilisi ile ailesini tanıştırdığı gün sosyal medya hesabından açıklamalar yapan Subaşı “İsteme gibi değil tabi. İstanbul’a geldiğimiz için tanışsınlar istedim. Çok samimi bir ortam yaşandı. Annem ve babam İngilizce bilmiyorlar ama bir şekilde anlaşma sağlandı. Çok güzel ortam oldu,” dedi.

“Hikayemiz Eskiye Dayanıyor”

Subaşı evlilik kararı hakkında da açıklamalarda bulundu: “3 ay 10 gündür birlikte olmamıza rağmen hikayemiz çok daha eskiye dayanıyor. Çok güzel bir ilişki sürdürüyoruz. Ailem her zaman benim mutluluğumu ister zaten. Tanıştıktan sonra onun hakkında ‘Bu nasıl çocuk, 25 yaşında’ dediler ama kendisini 36 yaşında,” dedi.

Evlilik planlarından da bahseden Subaşı “Evlenirsem yurt dışımda yaşayacağım ama burada da evim olacak. Her ay da gidip gelmem gerekecek. Bunun üzerinde konuşmayı sürdürüyoruz. Melisa okula, İstanbul’a gidiyor. O yüzden bende git gel yapmış olacağım. Belki yıl sonu olmadan evlenebiliriz,” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyadan Tepki Çekti

Üzerinde “Sevgiliyim malıyım” yazan tişört giyerek tepki çeken Subaşı bu konuda da açıklama yaptı. Subaşı “Ben onun malıyım ifadesini bir obje olarak görmüyorum. Ben sevgilimin malıyım demekten memnunum. Ben seninim, ne yapmak istersin bana anlamlarına geliyor. Ben bu mantıktayım,” dedi. Subaşı’nın bu ifadelerine ise sosyal medyadan “Kadınlar mal değil insandır, mal olmak ile insan olmak farklı şeyler, mal her zaman kullanılır, eşya olarak görülen bir insan” gibi etiketler ile sert tepkiler geldi.