MAGAZİN
Giriş Tarihi : 27-03-2021 20:04   Güncelleme : 27-03-2021 20:04

Son Yaz Dizisi İle Dikkat Çekti! Melisa Uzunarslan Merak Konusu Oldu

Cuma akşamları FOX TV ekranlarında seyirci karşısına çıkan Son Yaz dizisi ile dikkat çeken Melisa Uzunarslan hakkında araştırmalar yapılmaya başlandı. İlgiyle takip edilen diziye konuk oyuncu olarak dahil olan güzel şarkıcı, diziyle birlikte gündemde yer aldı.

Son Yaz Dizisi İle Dikkat Çekti! Melisa Uzunarslan Merak Konusu Oldu

Her hafta cuma akşamları saat 20.00’da ekrana gelen Son Yaz dizisi güzel bir şarkıcıya sahne oldu. Başrollerini Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve Hafzanur Sancaktutan gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi dün akşam yayınlanan bölümü ile seyircisine seyir keyfi yüksek dakikalar yaşattı. Aşk heyecan ve ihanetin bir arada olduğu dizi duygusal sahnelere de yer verdi. Savcı Selim’in sözünden bir kere daha çıkmak istemeyen Akgün Yağmur’dan uzak durmaya çalışırken, Yağmur’a karşı koyamadı. İkili arasında yaşanan duygusal anlara şarkıcı Melisa Uzunarslan şarkıları ile damga vurdu. Seslendirdiği şarkısı ile beğeni toplayan Uzunarslan hakkında merak edilenler sorulmaya başlandı.

Melisa Uzunarslan Kimdir? Nerelidir, Kaç Yaşındadır?

Konuk oyuncu olarak katıldığı dizide seslendirdiği şarkı ile dikkatleri üzerine çeken güzel şarkıcı hakkında araştırmalar başladı. Melisa Uzunarslan 1985 yılında Almanya’da dünyaya geldi. Küçük yaşlarından itibaren müzik yeteneği fark edilen Uzunarslan, başarısı tüm eğitim hayatı boyunca sürdürmüştür. 9 yaşından itibaren keman eğitimi alan genç şarkıcı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde üstün başarı bursu ile okumuş ve derece ile mezun olmuştur.

Bir Aşk Şarkısı İlk Single Çalışması

Dizide seslendirdiği şarkılarının adı merak edilmeye başlayan Uzunarslan, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde keman eğitimi almasının ardından keman bölümünde yüksek lisans eğiitmini tamamlamıştır. Bu dönemde Sezen Aksu ile tanışan Uzunarslan, Bir Aşk Şarkısı adını verdiği ilk single çalışmasını ortaya koymuştur. Son dönemin başarılı çıkış yapan isimleri arasında yer alan şarkıcı şimdiden büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

“İlk Oyunculuk Deneyimim” Notuyla Paylaştı

Genç şarkıcı Uzunarslan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile son yaz dizisine duyduğu heyecanı dile getirdi. Dizinin 13. Bölümünde yer almanın daha da anlamlı olduğunu belirten Uzunarslan, teşekkürlerini dile getirdi.