MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-04-2021 12:42   Güncelleme : 21-04-2021 12:42

Son Yaz Dizisinde Beklenmedik Ani Karar! Son Yaz Final Mi Yapacak?

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan ve Cuma akşamı izleyicileri ekran başına toplayan Son Yaz dizisi için yeni bir gelişme yaşanabilir. Son Yaz dizisi için özellikle bu hafta büyük bir mücadelenin verilmesi bekleniyor. Ramo dizisinin final kararı alması sonrasında Son Yaz dizisine ise önemli bir fırsat doğmuş oldu. Eğer dizi bu fırsatı iyi şekilde değerlendirirse önemli gelişmeler yaşanabilecek.

Son Yaz Dizisinde Beklenmedik Ani Karar! Son Yaz Final Mi Yapacak?

Ramo dizisinin beklenmedik şekilde final kararı alması sonrasında Son Yaz dizisinin, Ramo dizisinden doğan boşluğu doldurması ve daha iyi reytingler alması bekleniyor. Şimdiye kadar 16 bölüm yayınlanmış olan dizide her hafta değişen olaylar, izleyicileri ekran başında tutuyor.

Doğan Boşluğu Değerlendirmesi Beklenecek

Ramo dizisinin final yapması sonrasında Cuma akşamları için en önemli yapımlardan birisi olarak Son Yaz dizisi öne çıktı. İlk 16 bölümde izleyiciler tarafından beğeni toplamayı başaran ve şimdiye kadar güçlü hikayesinden taviz vermeyen dizinin ilerleyen bölümlerde daha iyi bir seyirci kitlesi elde edeceği sanılıyor. Reyting sonuçlarına göre iyi sonuçlar almayı sürdüren dizinin akıbeti de bu hafta yayınlanacak olan bölüm ile belli olacak. Kulislere göre Cuma akşamlarının en çok reyting alan yapımı bundan böyle Son Yaz dizisi olabilecek.

Dizinin Yeni Bölümü Merakla Bekleniyor

Merakla beklenen yeni bölümde dizide yaşanacaklar ise ilgiyle takip ediliyor. Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölüme yönelik yayınlanan fragmanda Canan karakterinin alacağı yeni karar herkesin şaşırmasına neden olacak. Savcı Selim’den boşanması sonrasında ise ondan kolayca kopamayacağını anlayan Canan ise direnmekten vazgeçecek. Selim ile yaşadıkları son olay sonrasında Canan, tekrar onunla yeni bir hayata atılma kararı alacak ve herkesin şaşırmasına neden olacak.

Geçen bölümlerde diziye dahil olan Gökhan karakteri ise Akgün’ün ağabeyi olarak bundan sonraki bölümlerde daha fazla ekranda gözükecek. Olgun Toker’in canlandırdığı karakterin ilerleyen bölümlerde daha iyi bir performans göstermesi de bekleniyor. Ancak fragmanda Gökhan’ın Akgün’ün ağabeyi olamayacağına yönelik mesajlar da dikkat çekti. Eğer durum böyle çıkmış olursa seyirci için büyük bir sürpriz yaşanmış olacak. Akgün ve Gökhan’ın tanışması sonrasındaki detaylar da yeni bölümde ekrana gelecek.