MAGAZİN
Giriş Tarihi : 30-03-2021 14:04   Güncelleme : 30-03-2021 14:04

Sosyal Medya Fenomeni Bahar Candan'ın Hastane Görüntüleri Ortaya Çıktı

Sosyal medya fenomeni olan Bahar Candan’ın geçen hafta arkadaşı Murat D. tarafından darp edildiği olayla ilgili olarak Candan’ın hastaneye giriş videoları ortaya çıktı. Videolarda Candan’ın çok kötü yaralandığı ve zor durumda olduğu görülüyor.

Sosyal Medya Fenomeni Bahar Candan'ın Hastane Görüntüleri Ortaya Çıktı

Katılmış olduğu bir moda programı sonrasında tanınan ve sosyal medya platformlarında fenomen hale gelen Bahar Candan, geçen hafta birlikte tatile gittiği arkadaşı Murat D. tarafından darp edildi. Yüzünden feci şekilde yaralanan Candan’a 10 dikiş atıldı ve tedavi altına alındı. Candan’ın bu olay sonrasında hastaneye girişi esnasında çekilen video ortaya çıktı.

Öne sürülen iddialara göre Murat D. ve arkadaşları ile birlikte Uludağ’da geçen hafta bir otele yerleşen Candan, geçen Çarşamba akşamı lobide denk geldiği birisiyle konuşmaya başladı. Bu olaya tanık olan Murat D. olaya sinirlenerek Candan’a “Neden başkalarıyla konuşuyorsun, selam veriyorsun?” diye sordu. Çift arasında ise çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü ve tartışma sırasında Murat D. elinde bulunan telefon ile Candan’ın yüzüne vurdu. Candan yüzünden ağır şekilde yaralandı.

Hastaneye Giriş Videosu Yayınlandı

Olay sonrasında Candan aracıyla Çekirge Devlet Hastanesi’ne giderek tedavi olmaya başladı. Candan’ın hastaneye girişi esnasında çekilen görüntülere bakıldığında Candan’ın sedye üzerinde hastaneye girdiği görülüyor. Videoyu görenler ünlü ismi tanımakta ise güçlük çektiler.

Olay sonrasında hastaneye gelen Uludağ İlçe Jandarma ekipleri ise kısa sürede Murat D.’yi göz altına aldılar ve ertesi gün adliyeye sevk ettiler. Murat D. ise çıkarılmış olduğu mahkemede adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Murat D.’nin serbest bırakılması sonrasında ise özellikle sosyal medyadan büyük tepki geldi. Pek çok sosyal medya kullanıcısı Bahar Candan için etiket oluşturarak desteklerini sundular.

Bahar Candan Kimdir?

1998 yılında İstanbul’da doğan Bahar Candan, İşte Benim Stilim isimli moda programı ile adını duyurdu. Lisans eğitimine hukuk bölümünde devam etmektedir. Özellikle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çeken ve kısa sürede fenomen haline gelen Candan’ın hastane tedavisinin bittiği ve kısa sürede taburcu edileceği öğrenildi.