TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 06-02-2021 23:47   Güncelleme : 07-02-2021 00:11

Spotify Premium Hesaplar 2021 (Ücretsiz)

Hayatımızın olmazsa olmazları arasında bulunan müzik hemen hemen her insan tarafından dinlenmektedir.

Spotify Premium Hesaplar 2021 (Ücretsiz)

Hayatımızın olmazsa olmazları arasında bulunan müzik hemen hemen her insan tarafından dinlenmektedir. “Aman canım müzikte neymiş, ben dinlemem” diyen kişiler tarafından bile müzik mutlaka bir yerde dinlenmektedir. Özellikle en popüler müzik dinleme platformu olarak bilinen Youtube üzerinden gün içerisinde binlerce müzik dinlenmektedir. Müzik dinleyen kişiler tarafından müzik dinlerken reklam çıkması can sıkıcı durumlar arasında yer almaktadır. Bu gibi reklamlarla karşılaşmak istemeyen kişiler Spotify tarzı uygulamalar kullanmaktadır. Evde, iş yerinde veya herhangi bir yerde Spotify sayesinde müzik dinleyebilirsiniz. Spotify hesabı almak için Spotify sitesine giriş yapmanız gerekiyor. 2021 yılında yayınlanacak olan bedava spotify Premium hesaplardan siz de yararlanabilirsiniz.

Spotify Premium Hesap 2021

Spotify uygulamasını kullanarak sevdiğiniz sanatçıların şarkılarına ulaşarak dinleyebilirsiniz. Daha önce hiç duymadığınız milyonlarca şarkıya ulaşacak, şarkı konusunda bildiğiniz şarkıları unutup yeni şarkılar öğrenebilirsiniz. Spotify kullanıcıları genellikle gençlerden oluşmaktadır. Ücretli olması bakımından gençler sorun yaşasa da sizlerin bu sorununu gidermek için sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Spotify Premium Hesap sahibi olmak için aşağıda sizler için liste verdik. Müzik için en iyi uygulama arasında bulunan Spotify, müzik dinleme dışında kendi listenizi oluşturmanıza da olanak tanımaktadır.

Spotify Premium Nasıl Alınır? 

Ücretli Spotify Premium hizmetine nasıl abone olacağınızı sizlere anlatacağız. 2018 yılından beri Android telefonlarda da kullanılan Spotify Premium Hesap almak için hem internetten hem de telefondan abone olma şansınız bulunmaktadır. Şunu belirtmek isteriz ki Spotify’ın iPhone ve iPas versiyonunda premium abonelik alma şansınız bulunmamaktadır. Şimdi sizlere Android’te ve Bilgisayar üzerinden Premium hesap alma adımlarından bahsedeceğiz.

Android’te Premium Hesap Nasıl Alınır?

 • Spotify uygulamasını açtıktan sonra hesabınıza giriş yapın. Eğer giriş yapmadıysanız giriş yap kısmına tıklayarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra giriş yapacaksınız.
 • Daha sonra kitaplığım kısmına tıklayın.
 • Ayarlar kısmını açtıktan sonra Premium’a geç kısmını göreceksiniz. Premium’a geç sayfasına tıkladığınızda ödeme sayfası açılacaktır.
 • Bir ödeme seçeneği seçerek kredi kartı ya da paypal kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
 • Hemen ardından devam et kısmına tıklayın. Ödeme bilgilerini girdikten sonra Premium hesaba sahip olacaksınız.

Bilgisayar da Premium Hesap Nasıl Alınır?

 • Spotify uygulaması bilgisayarınızda varsa eğer oradan yoksa da Spotify sitesine giriş yapınız.
 • Oturum aç kısmına tıkladıktan sonra Facebook ile oturum aç seçeneğine tıklayın. Hesabınız varsa e posta ve şifrenizi yazın.
 • Giriş yap kısmına tıkladıktan sonra ayarlara girin.
 • Ayarlarda karşınıza Premium Hesaba Geç kısmı çıkacak.
 • Buraya tıkladığınızda sizi ödeme kısmına atacaktır.
 • Bir ödeme seçeneği seçerek kredi kartı ya da paypal üzerinden ödemenizi yaparak Premium hesaba geçebilirsiniz.