MAGAZİN
Giriş Tarihi : 01-04-2021 15:00   Güncelleme : 01-04-2021 15:00

Suavi'nin Eşinden Yama Eleştirilerine Yanıt Geldi

Usta şarkıcı ve besteci Suavi’nin eşi Gönül Yılman Saygan tarafından sosyal medya hesabından yayınladığı görüntüler kimi kullanıcılar tarafından eleştirildi. Hesabından yaptığı paylaşımda Saygan, video paylaşmış ve kızının yamalı olan pantolonu görüntülere yansımıştı. Konuyla ilgili olarak gelen tepkilere yönelik olarak ise Saygan “Kızımın pek çok pantolonunda yama bulunuyor. Hızla eskiyorlar, atmak yerine yama yaparak tekrar kullanıyor. Bundan tabii ki de utanmıyorum,” dedi.

Suavi'nin Eşinden Yama Eleştirilerine Yanıt Geldi

Kızının pantolonunda yama olan videoyu yayınlaması üzerine kullanıcılardan sert tepkiler aldığını belirten Saygan, pek çok kişinin “Utanmıyor musun? Bir pantolon ne kadar? Çocuğunu niye böyle dolaştırıyorsun?” şeklinde mesajlar gönderdiğini açıkladı. Saygan bu eleştirileri anlamsız ve haksız bulduğunu belirterek “Yama yapılmış bir pantolon giymenin kabahat sayılmayacağını,” dile getirdi.

“Hem Terziler Hem Biz Kazanıyoruz”

Takipçilerinden gelen eleştirilere yanıt veren Saygan bu durumdan rahatsız olmadığını ifade ederek “Kızımın yer aldığı videoyu elbette pantolonunu göstermek için yayınlamadım. Sadece kimilerinin gözüne yama takılmış. Yama olduğu için takipçilerden mesajlar aldım. Bana utanıp utanmadığımı sormuşlar ki bundan tabii ki de utanmıyorum. Kızımın pek çok pantolonunda yama var. Çünkü pantolonlar belki kasten belki üretim süreci yüzünden çok çabuk eskiyorlar. Yırtılmış pantolonu atmak yerine terziye yaptırarak tekrar giyiyoruz. Bu sayede hem terziler hem de biz kazanmış oluyoruz,” dedi.

“Sorumsuz Anne Olduğumu Söylediler”

Yapılan eleştirilere yanıt veren Saygan gelen mesajlarda kendisinin sorumsuz anne olarak nitelendirildiğine tepki gösterdi. Saygan “Şu yama meselesine açıklık getirmek istiyorum ki konu kapansın. Videoyu sanırım 5 gün önce paylaştım. Videoda kızım var ve kızımın pantolonunda da yama bulunuyor. Bu benim için hiç sorun değil ama video sonrasında birisi ‘Seni de aileni de sevmiyorum’ diye mesaj gönderdi. Bu mesajları okur ve tartışmaya değmedikleri için çabucak siler geçerim. Ama bu sefer yama ile dalga geçen bir mesaj alınca bu sefer öfkelendim. Mesajda kızına pantolon alamayan ve içki stoku yapan birisi olarak itham edildim,” şeklinde konuştu.

Saygan ayrıca “Yamalı bir şey giymek utanç vesilesi değil, tüketimden uzak durmak anlamı taşır,” sözleriyle de konuya açıklık getirdi.