MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-04-2021 13:00   Güncelleme : 14-04-2021 13:00

Survivor 2021'de Beklenmeyen Ayrılık! Survivor 13 Nisan Kim Elendi? Gönüllüler SMS Sıralaması Nasıl?

Ekranların ilgiliye takip edilen yarışma programı Survivor’da her geçen gün büyük gelişmeler yaşanıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan programın son bölümünde eleme heyecanı ekranlara yansıdı. Eleme konseyinin toplanması sonrasında ise yarışmadan kim elendi sorusu da gündeme geldi.

Survivor 2021'de Beklenmeyen Ayrılık! Survivor 13 Nisan Kim Elendi? Gönüllüler SMS Sıralaması Nasıl?

Hafta boyunca süren dokunmazlık oyununu kazanan takım ünlüler grubu olmuştu. Kıyasıya rekabetin yaşandığında yarışmada ise SMS sonuçlarına göre yarışmaya veda eden isim ise oylama sonucunda belli oldu. Geçen hafta oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunu için potaya giren isimler belli olmuş, bunun sonucunda da adaya bir isim veda etmiş oldu.

Survivor’da Kim Elendi?

Merakla beklenen eleme konseyinin yanıtı Survivor’ın son bölümünde yanıt buldu. 13 Nisan 2021 oy sıralamasında hangi ismin adaya veda ettiği de ortaya çıktı. Eleme adayı olarak Hanzade ve Aleyna Çalışkan isimleri belirlenmişti. SMS oylamasında ise birinciliği kazanan kişi Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Aleyna “Konuşmaları bana çok aşağılayıcı geliyor, performansa baktığım için ise Dora demek istiyorum,” şeklinde konuştu. Dora da bu hafta Survivor’da üçüncü eleme adayı olarak öne çıktı. Aleyna’nın kendisi hakkında söylediği sözlere yönelik ise Dora da “Takımlar gittikçe azalıyorlar. İnsanlar da tedirgin oluyorlar. Her şey her an olabiliyor. Buraya gelmeden önce karakterimi de aynen buraya yansıttım,” dedi. Dora ise “yaptığım hareketin arkasında duruyorum, iyi ki de yapmışım. Gidersem de demek ki yolum buraya kadarmış” şeklinde konuştu.

Yarışmaya Veda Eden İsim Belli Oldu

Yapılan SMS oylaması sonucunda ise yarışmaya vedan eden isim belli oldu. Hanzade yarışmadan ayrıldı. Titizlik hastası olduğuna dikkat çekerek kendisi için imkansız bir deneyim yaşadığını belirten Hanzade duygu dolu anlar yaşadı. Acun Ilıcalı ise “Seçmelerde ilk seni gördüğümde çok şaşırmıştım. Ekip olarak ise daha sonradan ikna olabildik,” dedi. Hanzade ise “ben imkansızı başardım,” diyerek adaya veda etti.

Yarışma oylama sonuçları şu şekilde oldu;

9- Hanzade

8- Dora

7- Reşat

6- Berkay

5- Steven

4- Aleyna Çalışkan

3- Ayşe

2- Poyraz

1- Aleyna Kalaycıoğlu

SMS’lere göre Aleyna Kalaycıoğlu’nun birinci olması üzerine “Bu benim için şimdi çok büyük motivasyon yarattı. Bayrak yarışı beni üzmüştü, birinci olmaktan gururluyum,” ifadelerini kullandı.