MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-04-2021 16:07   Güncelleme : 21-04-2021 16:07

Survivor 2021’de Bu Hafta Finalde Olacağı Tahmin Edilen İsim Elendi! Acun Ilıcalı Şaşkınlığını Gizleyemedi

Her bölümü merakla takip edilen ekranların sevilen yarışma programı Survivor’da son bölümde yapılan oylama sonucunda bir isim daha yarışmaya veda etti. Son bölümde, ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında eleme konseyi toplantı. Haftanın eleme adayları ise Dora ve Reşat oldu. Yapılan SMS halk oylaması sonucunda ise yarışmadan bir isim elendi.

Survivor 2021’de Bu Hafta Finalde Olacağı Tahmin Edilen İsim Elendi! Acun Ilıcalı Şaşkınlığını Gizleyemedi

Survivor’un en son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Ekrana gelen son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı arasında eleme konseyi toplandı ve gönüllüler takımının SMS birincisi de belli oldu. En az oyu alan yarışmacı ise Sruvivor’dan elenerek adaya veda etti.

İletişim Oyunu Kıyasıya Mücadele ile Geçti

Survivor’da iki takım arasında meydana gelen iletişim oyunu büyük bir mücadelenin yaşanmasına neden oldu. Yarışmacılar oyun kapsamında sevdikleri ile iletişim kurarak, onlardan haber alabilmek için iletişim ödülü adına yarıştılar. Parkur esnasında kıyasıya mücadelenin devam ettiği oyunda iki takım arasında tansiyon da yükselmiş oldu. Oyunun başında ise skorda denge bulunuyordu. İlk altı karşılaşma sonucunda ise skor 3 – 3 olacak şekilde dengelendi. Ancak daha sonrasında ünlüler takımında üst üste sayılar geldi ve rakipleri arasında fark açıldı. Skor sonunda 9 – 4’e geldi. Gönüllüler takımı ise bir sayı alarak son anda umutlanmış olsa da son mücadelede İsmail, Steven’ı yendi ve skoru da 10 – 5’e getirdi. Bu sayede ünlüler takımı iletişim oyununu kazandı.

İsmail Balaban ile Önemli Gelişme

Yarışmanın takipçileri ise yeni bölümde ada konseyinde açıklanacak olan İsmail Balaban ile ilgili önemli konuyu merak ediyorlar. Ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından “Önemli bir konuya değinmem gerekiyor. Bu konu da İsmail Balaban ile ilgili. Açıkçası bizim limitlerimizi bir sezonda ilk kez bu kadar zorlamış oldu,” denmişti. Sonrasında ise İsmail hakkında yaşanan gelişmelerin ne olacağı merakla beklenmeye başlandı.

Yarışmanın son bölümünde haftanın eleme adayları ise Dora, İlayda ve Reşat oldular. SMS sıralamasına göre ise rakiplerinden daha az oyu alan Reşat adaya veda etmiş oldu. Gönülleri takımında Steven en çok oyu alırken, ünlüler takımında ise Sergen en çok oyu aldı.