MAGAZİN
Giriş Tarihi : 24-03-2021 19:03   Güncelleme : 24-03-2021 16:00

Survivor 2021'de Büyük Tartışmada Acun Ilıcalı Resti Çekti! "Zenne" Tartışması Bitmiyor!

Survivor 2021’de zenne tartışması büyüyor. Ünlüler takımından İsmail ile gönüllüler takımından Dora arasında yaşanan Zenne tartışmasına Acun Ilıcalı tepki gösterdi. Ada konseyinde iki haftadır devam eden tartışma Acun Ilıcalı’nın müdahalesi ile son buldu.

Survivor 2021'de Büyük Tartışmada Acun Ilıcalı Resti Çekti!

Son haftalarda ada konseylerinde yaşanan tartışmalar ile gündemde yer alan Survıvor’da Acun Ilıcalı rüzgârı esti. Konseyde devam eden zenne tartışmasına son noktanın koyulması üzerine gözler bu hafta oynanan iletişim oyunu üzerine toplanan ada konseyinde kimin eleneceği konusuna çevrildi. Adaların birleşme partisine az bir zaman kalması ile mücadelenin zirvelere taşındığı yarışta ünlüler takımından Çağrı ve Gönüllüler takımından Poyraz haftanın SMS birincileri oldu. 

Gonca Adadan Ayrılan İsim Oldu

Eleme potasına girecek olan isimler Çağrı tarafından Batuhan, Poyraz tarafından Ayşe olarak belirtilirken ünlüler takımından Batuhan ve Gonca, gönüllüler takımından ise Hanzade ve Ayşe ve Aleyna Çalışkan eleme potasında yer aldı. Yarışmacıların oyları sonucunda ünlüler takımına yedek kadrodan dahil olan Gonca adaya veda etti.

“İster Zenne İster Soytarı Olarak Katılabilir” Demişti

Ünlüler takımından İsmail ile gönüllüler takımından Dora arasında yaşanan zenne tartışmasında yeni bir gelişme yaşandı. Survivor’ın 53. Bölümünde başlayan tartışma iki haftadır survivor ada konseylerinde gündeme gelmeye devam ediyor. Ünlüler takımından İsmail’in “ Bu yaz düğünüm var ister zenne ister soytarı olarak katılabilir” cümlesi üzerine başlayan tartışmada gönüllüler takımından Dora’nın cevabı gecikmedi. İsmail’in ifadesi sonrası konuşma sırasının Dora’ya verilmesi üzerine Dora Acun Ilıcalı’ya “Bu kadar seviyesiz söze cevap vermem Acun Bey “ şeklinde karşılık verdi. Dora’nın verdiği cevap üzerine tepki programcı ve sunucu Acun Ilıcalı tarafından geldi. Acun Ilıcalı Dora’ya verdiği cevapta “İsmail’in dediği seviyesiz de seninki çok mu seviyeli? “ ifadelerini kullandı. Ilıcalı’nın yanıtı ile tartışmaya son nokta koyuldu.

Basketbol Challenge Teklifi Geldi

Gergin geçen konseyde Acun Ilıcalı’ya sürpriz bir teklif geldi. Ünlüler takımından Merve, Ilıcalı’ya basketbol challenge teklifi getirdi. Gonca, Çağrı ve Poyraz üçlüsünün yer alacağı ekibe karşı Ilıcalı, bir kişi transferi şartı ile teklifi kabul etti.