MAGAZİN
Giriş Tarihi : 16-04-2021 14:06   Güncelleme : 16-04-2021 14:06

Survivor 2021’de Kriz Büyüyor! Survivor'da Yemek Yüzünden Gerginlik Yaşandı

Ekranların en çok takip edilen yarışma programlarından olan Survivor'da her bölümde merak uyandırıcı gelişmeler yaşanıyor. Yarışmanın en son bölümüne ise yarışmacılar arasında çıkan yemek krizi damga vurdu. Yarışmayı sunan Acun Ilıcalı çıkan tartışma yüzünden çok sinirlenirken, yarışmacıların daha dikkatli olmaları gerektiğinden bahsetti.

Survivor 2021’de Kriz Büyüyor! Survivor'da Yemek Yüzünden Gerginlik Yaşandı

Haftalar geçtikçe yarışmacıların daha da gerginleştiği ve bunu birbirlerine yansıttıkları Survivor'da yeni bir gelişme tüm izleyicilerin şaşırmasına neden oldu. Oyun alanında gizlice yemek temin eden gönüllüler için ceza belli oldu. Bu yemekleri yiyen Dora’nın tepkileri ise gerginlik yaşattı.

Gizlice Yemek Yüzünden Tartışma Çıktı

Oyun alanına gizlice yemek sokan ve bunları yiyen Dora’nın alacağı ceza en son bölümde belli oldu. Oyun alanında yemeklerin yanında tutulduğunu ve nefsine bu yüzden hakim olamadığını söyleyen Dora’ya verilecek ceza yarışmada açıklandı. Daha önceki haftalarda da Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan, İlayda, Batuhan ve Hanzade gibi isimlerin gizlice yemek temin etmeleri gündeme gelmiş ve onlar için de cezalar verilmişti.

Bu sefer ise gönüllüler takımında yer alan Dora’nın yemek temin edip bunları yediğinin ortaya çıktığı anlaşıldı. Yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı tarafından açıklanan durumda şu ifadelere yer verildi: “Dora, oyun alanda bir yemeği temin ettiği esnada yakalandı,” dedi. Suçüstü yakalanmış olan Dora ise ne yapacağını bilemedi.

Yaptığından Pişman Oldu, Özür Diledi

Yapılan beklenmedik açıklama sonrasında suçüstü yakalanmış olan Dora ise önce ne diyeceğini bilemedi. Daha sonra ise şu şekilde konuştu: “Oyunlar esnasında bazen beklememiz gerekiyor. Benim beklediğim yerin 5 metre falan ötesinde yemekler vardı. Ortalama 10 dakikadan fazla orada beklemem gerektiği ifade edildi. Ben de dayanamadım. Aldığım besinler kalori olarak herkesten daha üstün olmamı sağlamış olabilir, buna hak veriyorum. Diyeceğim herkesten özür dilerim cezam neyse razı oluyorum,” dedi.

Bu açıklamalar sonrasında ise Acun Ilıcalı sinirlendi ve şu şekilde karşılık verdi: “Neredeyse seni orada bekletenler suçlu olacaklar. Bu nasıl bir açıklama?” dedi. Kısa süreli bir gerginliğin ardından ise Dora’ya 3 ödülden yararlanmama cezası verildi. Dora’ya daha önce yemek temin eden yarışmacılara verilen aynı cezanın verilmesi de dikkatlerden kaçmadı.