MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-03-2021 22:13   Güncelleme : 17-03-2021 22:13

Survivor 2021’e Veda Eden Şok İsim!

TV8’de yayınlanan ve her hafta geniş bir kitleyle ekrana kilitleyen yarışma Survivor 2021’in, son bölümünde yaşanan eleme ile izleyenleri üzen bir veda yaşadı.

Survivor 2021’e Veda Eden Şok İsim!

Survivor 2021’e Veda Eden Şok İsim!

TV8’de yayınlanan ve her hafta geniş bir kitleyle ekrana kilitleyen yarışma Survivor 2021’in, son bölümünde yaşanan eleme ile izleyenleri üzen bir veda yaşadı. Potada bulunan; Aleyna Çalışkan, Hanzade ve Yunus Emre arasında oylama yapıldı. Bu oylama ile rakiplerine kıyasla daha az oy alarak Suvivor 2021 kadrosuna ve hayallerine veda eden isim, Yunus Emre oldu.

Gönüllüler takımının SMS birincisi, rakiplerinin beklemediği bir kişi ismini verdiğinde ise bu durum büyük şaşkınlık topladı. Yapılan oylamada en çok oya sahip olan Ayşe, oylamaya sunduğu isim sebebiyle izleyenlerden epey tepki gördü.

“YİNE BİR KAYIP VERECEĞİZ”

Ayşe, ortaya bir isim sunmadan önce, “Potaya üçüncü kez birinin ismini çıkarabilecek olmak gerçekten çok zor bir durum. Birinin ismini söyleyeceğim, bu üçüncü kişi girecek potaya. Bu üç isimden biri gidecek kesin, bizden yine bir kayıp vereceğiz.” şeklinde açıklamalar yaptıktan hemen sonra, potaya Yunus Emre’nin ismini sundu.

ADAYA VEDA EDEREK HERKESİ ÜZEN İSİM YUNUS EMRE OLDU

Eğlenceli kişiliği ve sempatik hareketleriyle halkın beğenisini kazanan Yunus Emre, kimsenin tahmin etmediği bir atakla; Ayşe’nin ismini söylemesi ve diğer rakiplerinden daha az oy alması nedeniyle adaya veda etti.

“BURADA OLMAK ÇOK İSTEDİĞİM BİR ŞEYDİ, HAYALLERİM VARDI”

Adaya veda ederek büyük şaşkınlık yaratan Yunus Emre, kendini şu cümlelerle açıkladı: “Ben buraya değişik bir psikolojiyle geldim. Burada elimden gelen her şeyi yaptım, bazen başarım sebebiyle geçmişe gidip ‘babam izleseydi’ dedik. Buraya gelmeyen kimse nasıl bir psikolojiye büründüğümüzü bilemez.” şeklinde ifade etti.

GÖZYAŞLARIYLA HERKESİ YARALADI!

Eleme gecesinin heyecanı, Yunus Emre’nin meşalesine değerek tamamen söndürdüğünde; yaptığı açıklamalardan sonra Survivor 2021’e olan vedası onu gözyaşlarına boğdu.

Acun Ilıcalı, yaşanan bu vedanın ardından üzüntüsünü belli ederek, şu cümleleri kurdu: “Erzurum Belediye Başkanına ve valisine sevgim, saygım çok büyük. Babanın ismi ile ilgili bir organizasyon olması için ben bu dakika itibariyle, bu görevi üstleniyorum. Reşit Karabacak’ın ismini en güzel ve en özel şekilde yaşatacağız.”