MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-02-2021 12:10   Güncelleme : 10-02-2021 12:10

Survivor 9 Şubat elenen yarışmacı kim? 9 Şubat Survivor iletişim oyununu kim kazandı? Exxen 5. hafta SMS sıralaması

Sabahın ilk saatlerinde Survivor kim elendi sorusu gündemde yer edinmeye başladı. 9 Şubat Salı akşamı Survivor 2021 yarışması, ünlüler takımı ve gönüllüler takımı için eleme heyecanının yaşandığı 24. bölüm ile ekranlara geldi. Yapılan SMS sıralaması ile adaya veda eden ismi ünlü sunucu Acun Ilıcalı açıkladı.

Survivor 9 Şubat elenen yarışmacı kim? 9 Şubat Survivor iletişim oyununu kim kazandı? Exxen 5. hafta SMS sıralaması

Sabahın ilk saatlerinde Survivor kim elendi sorusu gündemde yer edinmeye başladı. 9 Şubat Salı akşamı Survivor 2021 yarışması, ünlüler takımı ve gönüllüler takımı için eleme heyecanının yaşandığı 24. bölüm ile ekranlara geldi. Yapılan SMS sıralaması ile adaya veda eden ismi ünlü sunucu Acun Ilıcalı açıkladı. Öykü, Hanzade, Doğan ve Baran'ın eleme potasında yer aldığı gecede, potadaki rakiplerinden daha az oy alarak adaya veda eden yarışmacı duygularına hakim olamadı. İletişim oyununda oynandığı Survivor 24. bölümde ödülü kazanan ünlüler takımı yakınlarından gelen mesajları da okuma şansı kazandı. İşte 9 Şubat Salı akşamı yayınlanan Survivor 2021 yarışma programından elenen isim ve son bölümde yaşananlar.

Bu hafta Survivor yarışmasından kim elendi soruları gündemde yer edinmeye devam ediyor. Survivor 2021 yarışmasında yapılan eleme oylaması sonucu adaya veda eden isim belli oldu. Pazar akşamı baz alınarak hesaplanan SMS sıralamasına göre en az oyu Baran aldı ve yarışmaya veda etti. Salı akşamı izleyici ile buluşan Survivor 2021 yarışmasının son bölümünde, ünlüler takımında SMS birincisi olan İlayda, Öyk'yü eleme potasına yollarken, gönüllüler takımının birincisi Poyraz ise Baran'ın ismini verdi. Bununla birlikte nefes kesen iletişim oyununun sonunda ise gözyaşları sel olup aktı.

SURVİVOR 5.HAFTA SMS SIRALAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

SURVİVOR'DAN KİM ELENDİ?

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Survivor 2021 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında kıyasıya mücadeleler sonrası bu haftanın eleme adayları Öykü, Hanzade, Doğan ve Baran oldu.

Yapılan SMS oylamasına göre ünlü sunucu Acun Ilıcalı, en az oyu alan kişinin Baran olduğunu söyledi. Adaya veda eden Baran duygularına hakim olamadı.

Adaya veda konuşması yapan Baran, insanların sahtekar olabildiğini imasında bulundu.

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Survivor yarışmasında kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından her iki takımdan da birer kişi eleme potasına girdi. Cumartesi günü ilk eleme adayı Doğan olarak belirlenirken pazar akşamı potaya Hanzade adlı yarışmacı girdi. Salı günü ise Baran ve Öykü eleme adayları olarak seçildi.

Buna göre bu hafta iki eleme adayı Gönüllüler takımından iki eleme adayı da ünlüler takımından seçilmiş oldu.  Yapılan eleme mücadelesi dört isim arasında gerçekleşti

SURVİVOR 5. HAFTA SMS SIRALAMASI AÇIKLANDI

Survivor 2021 yarışmasının 5. hafta SMS sıralaması yapılan oylama sonrası belli oldu. SMS birinciliği ünlüler takımında İlayda olurken, gönüllüler takımında ise Poyraz oldu.  İlayda'nın SMS birincisi olması yarışmadaki her yarışmacıyı olduğu gibi Acun Ilıcalı'yı da çok şaşırttı.

SURVİVOR'DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivorda yarışmasında bulunan yarışmacıların yakınları ile iletişim kurmasını sağlayan iletişim oyunu da oldukça heyecanlı geçti. Ailelerinden gelen fotoğraflı mesajları görebilmek adına gönüllüler ve ünlüler takımı parkurda kıyasıya bir mücadeleye girdiler.

Nesef kesen iletişim oyununda Poyraz ve Barış karşılaşmasında Gönüllüler takımı kazanıp ve skor 9-7 olunca her iki takımın en iyi yarışmacıları seçildi. Ünlüler takımından Melis ile Batuhan, Gönüllüler takımından ise Aleyna ve Poyraz karşılaşması oyunun da kaderini belirledi. Melis, Ünlüler takımına oyunu kazandıran sayıyı alınca kazanan takım 10-7 ile ünlüler oldu. Ünlüler takımı sevdiklerinden gelen mesajla oldukça duygulu anlar yaşadı.

SURVİVOR BARAN KİMDİR?

Survivor yarışmasına veda eden Baran Köse, 9 Temmuz 1992 senesinde İstanbul'da doğdu. 1.73 boyunda olan ve 70 kilo olan Baran Köse, çok hırslı bir yapısı ve sempatik tavırları ile ve fiziği ile dikkat çeken isimlerden biriydi.

Yarışmacı Baran Köse, Doğuş Üniversitesi'nde Ekonomi ve Finans bölümü mezunudur. Meslek  olarak personel trainer olan Köse, çok iyi derecede yüzme biliyor.

Hayallerini gerçekleştirmek adına Survivor 2021 yarışmasına katılım sağladığını ifade eden Baran, mücadeleci he hırslı ruha sahip yarışmacılar arasında bulunuyordu.