MAGAZİN
Giriş Tarihi : 07-02-2021 12:17   Güncelleme : 07-02-2021 12:29

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nerelidir?

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımı yarışmacısı olarak yarışmada olan Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nerelidir?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nerelidir?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 seyircilerini mutlu etmeye devam ediyor. Yayınlandığı her gün seyircisini ekran başına kilitleyen Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacısı olan Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nerelidir? 

Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir? 

1998 yılında Bursa'da dünyaya gelen Aleyna Kalaycıoğlu, Yalova da büyümüştür. Annesi ve babası 10 yaşındayken ayrılan yarışmacı İstanbul'da yaşamaya devam etmiştir. Amerika'da uçak mühendisliği bölümünü kazanan Aleyna, 10 yıldır Voleybol ile ilgilenmektedir. 

Survivor'a ilk defa başvurduğunu belirten Aleyna, ilk altıda yer almıştır. Hem mental hem de fiziken zorlu geçen süreci kolaylıkla atlatan Aleyna Kalaycıoğlu, liseden sonra dil eğitimine ağırlık vermiş ve bu yönde çalışma göstermiştir. Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu'nun sporcu geçmişi seyircilerin dikkatini çektiğinden ötürü sürekli onunla ilgili araştırmalar yapılmaktadır.