MAGAZİN
Giriş Tarihi : 07-02-2021 13:45   Güncelleme : 07-02-2021 13:45

Survivor Doğan Keser Kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nerelidir?

Survivor 2021'e yedek kadrodan katılan Doğan Keser Kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nerelidir?

Survivor Doğan Keser Kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nerelidir?

Survivor 2021 yarışmasına yedek kadrodan dahil olan isimlerden biri de Doğan Keser olmaktadır. Peki, Doğan Keser Kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nerelidir? 

Sosyal medya üzerinde ilginç videolar paylaşmasıyla adından bahsettiren Doğan Keser, son zamanlarda olta videosuyla ünlenmiştir. Survivor 2021'de Ünlüler takımı içerisinde mücadele edecek olan Doğan Keser kimdir? 

Doğan Keser Kimdir? 

21 Mayıs 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Doğan Keser, Zeytinburnu Spor alt yapısında yetişmiştir. Zeytinburnu sporun tüm alt kategorilerinde forma giyen fenomenimiz, twitch ve ınstagram paylaşımlarıyla adını duyurmuştur. Instagram'da yaklaşık 300 bin takipçisi bulunan Doğan Keser evli ve bir kız babasıdır. 

Düğününden kısa süre önce babasının bir hastalık geçirdiğini söyleyen Doğan Keser, hastalıktan sonra gerçekleştirilen ameliyatta babasının biraz kötüleştiğini ve ailecek yoğun çaba harcayarak babasıyla ilgilendiklerini söylüyor. Ünlüler takımında yarışacak olan Doğan Keser Survivor 2021'e yedek kadrosunda katılan yarışmacılardandır.