MAGAZİN
Giriş Tarihi : 20-04-2021 12:07   Güncelleme : 20-04-2021 10:11

Survivor Son Bölümü İle Nefesleri Kesti! Survivor 2021’de Ödül ve Sembol Oyununu Kim Kazandı?

Ekranların merakla takip edilen yarışma programı Survivor’un en son yayınlanan bölümünde yine heyecanlı dakikalar yaşandı. Yarışmada sembol ve ödül oyunu gerçekleşti. Nefes kesen anlara sahne olan yarışmanın en son bölümünde takımlar aralarında kıyasıya mücadele ederlerken zorlu anları da ekrana yansıdı.

Survivor Son Bölümü İle Nefesleri Kesti! Survivor 2021’de Ödül ve Sembol Oyununu Kim Kazandı?

Heyecan yaratan ödül mücadelesi seyircilerin bir an ekrandan ayrılmamalarına neden olurken çok zorlu geçen dokunulmazlık oyunları sonrasında ünlüler ve gönüller nefes kesici bir ödül için de karşı karşıya gelmiş oldular. İzleyiciler ise yarışmadaki anları merakla takip ettiler.

Ödüllerin Sahipleri Belli Oldu

En çok seyredilen yarışma programları arasında bulunan Survivor’un son ekrana gelen bölümünde adada ödül mücadelesi yaşandı. Yaşanan ödül oyunu yarışmanın genel içeriğine de damga vurgu. Şimdiye kadar verilmekte olan ödüller içinde en büyüklerden birisi olarak kabul edilen ödülün de hangi takım tarafından kazanılacağı merak ediliyor.

Gerginlik dolu anların yaşandığı mücadele öncesinde ise önce performans oyunu yapıldı. Performans oyununda da heyecan dolu anlar ekrana yansıdı. Sembol oyununda ise kazananlar belli oldu. Merve Aydın olmadan yarışmakta olan ünlüler takımından Melis ve İsmail sembolü almayı başardılar. Toplamda 6 kişiye düşen yarışmacılar ise sosisli penne ekmeğini kazanmış oldular.

Büyük Ödülü Kazanan Takım Hangisi?

Sembol ödülünün yanında yarışmada asıl büyük ödülün hangi takıma gideceği merakla beklendi. Yarışmada verilen en önemli ödüllerden birisi olarak kabul edilen büyük ödül için kıyasıya mücadele yaşandı. Ödül kapsamında kazanan takıma 3 gün sürece tatil imkânı verilecek ve adalarına buzdolabı da koyulacak. Buzdolabının içinde ise yiyecek ve içecekler bulunacak. Bunun yanında kazanan takım Karayipler’in en lüks olan bir yerinde denize karşı villada bir gece konaklama yapacak ve akşam yemeği de yiyecek.

Ödül büyük olduğu için takımlar arasında büyük mücadele gerçekleşti. Reşat ve Çağrı arasında yaşanan kısa süreli gerginlik ardından iki takım da oyuna odaklanma yaşadı. Kıyasıya geçen yarışmada zor anlar ekranlara yaşanırken ödülü kazanan takım ise Ayşe’nin son anda yaptığı sayısı ile gönüllüler oldu. Ünlüler takımının ise yarışmayı kaybetme sonrasında üzgün olduğu görüldü.