MAGAZİN
Giriş Tarihi : 15-04-2021 14:43   Güncelleme : 15-04-2021 13:37

Survivor'a Veda Eden Hanzade'nin Açıklamaları Tepki Çekti

Ekranların en çok takip edilen yarışma programı olan Survivor sadece adada yaşananlar ile değil, adadan sonra yaşananlar ile de gündeme gelmeye devam ediyor. Yarışmadan en son elenen isim olan Hanzade’nin Yaay uygulaması üzerinden yaptığı açıklamalar tepki çekti. Gergin anların yaşanmasına neden olan açıklaması sonrasında hem sosyal medyadan hem de yorumculardan kendisine tepkiler geldi.

Survivor'a Veda Eden Hanzade'nin Açıklamaları Tepki Çekti

Geçen haftalarda yarışmadan elenen Hanzade eleme sonrasında yarışmaya yönelik olarak açıklamalarda bulundu. “Aleyna Çalışkan, Aleyna Kalaycıoğlu’nun tam bir klonudur bence. Hatta bana göre tam bir piyondur,” açıklamaları yapan Hanzade bu açıklamalar ile tepkileri üzerine çekti.

Hanzade Yarışması Sonrasında Açıklamalarda Bulundu

Survivor’da ekranlara vedan eden yarışmacı olan Hanzade çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Eski yarışmacı “Aleyna Çalışkan bana kalırsa Aleyna Kalaycıoğlu’nun klonu, hatta piyonudur” sözlerini kullandı. Ayrıca “Ben Aleyna Çalışkan ve Aleyna Kalaycıoğlu’nu yolda görmüş olsam ikisine de selam vermem. Ben onlar ile gerçekten aynı kulvarda olamam. Kalaycıoğlu bana bunu hiçbir zaman hissettirmedi. Onunla hiçbir zaman da aynı konuma gelemeyiz,” dedi.

Sözlerini yorumlayan Hakan Hatipoğlu ise bu duruma tepki gösterdi. Hatipoğlu şu açıklamaları yaptı: “Ne kadar da yanlış yapılmış bir açıklama. Böyle bir açıklama yapılması beni gerçekten çok üzmüş oldu. Akşam elendiği zaman da ne kadar tatlı ve güzel sözler söylemişti. Hastalığından da bahsetmişti. Ama bu sözler gerçekten hiç olmamış. Zaten açıklama değil, bir iki laftan ibaret sadece,” dedi.

Açıklamaları ile Tepki Çekti

Yarışmadan elenen Hanzade’nin açıklamaları Survivor Panorama programında değerlendirildi. Hatipoğlu açıklamalarına “Ses tonu, mimikleri de çok sert. Yani bunlar hiç hoş değil, keşke böyle açıklamalar yapmamış olsaydı,” şeklinde devam etti. Programda olan bir diğer isim de “Ben de burada Hakan’a hak verdiğimi belirtmeliyim. Yarışmadan elendikten sonra böyle sözler söylemesinin hiçbir gereği yok. Adada sinir krizleri geçirdi, yoruldum, sıkıldım, bıktım diye bağırdı çağırdı. Ama daha sonra kendisi gerginlik ile yarışmacılara laf atıyor, hiç hoş değil gerçekten,” dedi. Hanzade’nin açıklamaları sosyal medyadan da tepki çekerek yarışmadan elendikten sonra bu açıklamaları yapmasının hoş olmadığı dile getirildi.