MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-04-2021 16:00   Güncelleme : 22-04-2021 16:00

Survivor'da Acil Durum Konseyi Toplanıyor! Survivor 2021’de Diskalifiye Olan İsim Belli Oldu Mu?

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan ve ekranların en çok takip edilen yarışma programı olan Survivor’da önenmli bir gelişme yaşandı. Bu akşam yayınlanacak olan bölümünde acil durum konseyi toplanacak. Bu kapsamda bir yarışmacının da adaya veda etmesi gündeme gelecek. Yayınlanan fragmanda gerginlik ve hüzün dolu anlar yaşandığı görülürken yarışmadan kimin eleneceği ise merak edilmeye başlandı.

Survivor'da Acil Durum Konseyi Toplanıyor! Survivor 2021’de Diskalifiye Olan İsim Belli Oldu Mu?

Acil durum konseyi, olağanüstü durumlarda toplanıyor ve geçen bölümlerde yaşanan eleme sonrasında izleyiciler yakın zamanda yarışmaya veda edecek bir isim olmasını beklemiyorlardı. Ancak yeni bölümün fragmanından konseyin ani şekilde toplandığı görülüyor.

Acil Durum Konseyi Ani Şekilde Toplandı

Sevilen yarışma programı Survivor’un yeni bölümü çok konuşulacak. Yeni bölüme yönelik yayınlanan fragmanda acil durum konseyinin toplandığı görülüyor. Yine fragman kapsamında yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı’nın Survivor’a veda etmek durumunda olduğunu açıklaması da dikkat çekti. Bu açıklamalar sonrasında ise yarışmacıların göz yaşlarını tutamadıkları görüldü.

Ani şekilde toplanan konseyde konuşan Ilıcalı “Bugün itibariyle bir yarışmacımız daha Survivor’dan ayrılmak durumunda kaldı,” ifadelerini kullandı. Sosyal medyada hemen gündeme gelen fragman kapsamında ise bu yarışmacının geçen günlerde burnu kırılmış olan Merve Aydın olabileceği iddia edildi.

Parkur Sırasında Burnu Kırıldı

Geçen bölümlerde ünlüler takımında yer alan Merve Aydın’ın yarışma esnasında oyun alanındaki parkurlara çarpması sonucunda burnu kırılmıştı. Burnu kırılması sonrasında kanlar içinde kalan Aydın’a ilk müdahale yarışmanın doktoru Metin Kuş tarafından yapılmış ve daha sonrasında da gerekli tıbbi işlemler için Aydın hastaneye kaldırılmıştı.

Daha sonra Ilıcalı’nın yaptığı açıklamalar sonrasında Aydın’ın burnunda parçalı kırık olarak adlandırılan durumun oluştuğu ve yarışmaya devam edip etmeyeceğinin de daha sonraki günlerde açıklanacağı ifade edilmişti. Burnuna yapılan operasyonun başarılı bir şekilde geçtiği de belirtilmiş ve tedavisinin sürmekte olduğu söylenmişti. Ancak Aydın hakkında son kararın ise doktor Kuş tarafından verileceği de belirtilmişti. Bu gelişmeler üzerine sosyal medya kullanıcıları acil şekilde toplanan konseyde Aydın’ın yarışmaya veda etmek zorunda kaldığı tahmininde bulundular. Ancak yine de başka bir ihlal yüzünden diğer yarışmacıların da yarışmadan ayrılma ihtimalleri bulunuyor.