MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-04-2021 16:02   Güncelleme : 23-04-2021 16:02

Survivor'da Beklenmedik Elenme, Herkes Gözyaşlarına Boğuldu!

Merakla beklenen Survivor'ın son bölümü duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışması Survivor'da son yaşananlar herkesi şok etti. Normalde adaya veda eden isim geçen Salı akşamı belli olmasına rağmen son yayınlanan bölümde bir isim daha beklenmedik şekilde adaya veda etmek durumunda kaldı.

Survivor'da Beklenmedik Elenme, Herkes Gözyaşlarına Boğuldu!

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan ve ilgiyle takip edilen Survivor'da beklenmedik ayrılık duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu. Ani bir şekilde toplanan konsey kararı sonrasında yarışmaya veda eden yarışmacı için takım arkadaşları gözyaşlarına hakim olamadılar.

Yarışmada Beklenmedik Ayrılık

Ani şekilde toplanan ada konseyi sonrasında yarışmadan kimin ayrılacağı merak konusu olmuştu. Survivor'ın en son yayınlanan bölümünde acil durum konseyi toplandı ve yarışmanın sunucu Acun Ilıcalı şu sözleri kullandı: “Bugün itibariyle bir yarışmacı Survivor'dan ayrılıyor.” Bu açıklama sonrasında tüm yarışmacılar şaşkınlığa uğrarken izleyiciler de hangi ismin yarışmadan ayrılacağını merak ettiler. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımında yaşanan şaşkınlık sonrasında ise hangi ismin yarışmadan ayrılacağı belli oldu.

Ilıcalı yaptığı açıklamasında: “Bu sene çok büyük sakatlıklar yaşadık. Özellikle bu durum Çağrı’da, Merve’de kendisini çok gösterdi. Sakatlanmayan neredeyse yok gibi oldu. Sakatlanmalar olsa da asıl önemli olan bu sakatlığın ciddiyeti olarak öne çıkıyor. Yarışmanın tek bir ilkesi var, yarışmacıların sağlığını riske atmamak,” dedi.

Elenen İsim Belli Oldu

Açıklamalarına Ilıcalı şu şekilde devam etti: “Doktorumuz Türkiye’den hekimler ile görüşmeler yaparak karar veriyor. Bu karar da 3 şekilde oluyor; sakat, iyileşecek ve uzun sürede iyileşecek şeklinde. Üçüncü durum da kötü çünkü bu durumda oynarsa kendisine zarar verecektir. Bu yüzden kendi sağlığına zarar verebilir denildiği anda hiçbir yarışmacımızı oynatmıyoruz. Bundan da taviz veremeyiz,” şeklinde konuştu.

Daha sonra Ilıcalı yarışmadan ayrılacak ismi açıkladı: “Bu ismi artık söylemek zorundayım. Kendisi de zaten aramızda şu an. Doktorumuzun net açıklaması ile oyunlara devam ederse sağlığında kalıcı hasar oluşabilirmiş. Bu yüzden Çağrı aramızdan ayrılıyor,” dedi. Bu açıklama sonrasında yarışmacılardan bazıları gözyaşlarına boğulurken Çağrı durumu anlayış ile karşılayarak her şey için teşekkür etti.