MAGAZİN
Giriş Tarihi : 24-03-2021 18:31   Güncelleme : 24-03-2021 16:50

Survivor’da Elenen İsim Belli Oldu! Ünlüler Takımı Kan Kaybediyor

Dominik Cumhuriyeti’nde oyunda kalma mücadelesi tüm hızıyla devam ediyor. Son bölümde takımlar, iletişim oyunu ve yeni eleme adayı için sahaya çıktı. İletişim oyunu ünlüler takımının galibiyeti ile son bulurken bu hafta yarışmaya veda eden isim ise ünlüler takımından Gonca oldu.

Survivor’da Elenen İsim Belli Oldu! Ünlüler Takımı Kan Kaybediyor

Tüm heyecanı ve zorlu şartları ile devam eden Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının son bölümünde yarışmacılar iletişim oyunu ile karşı karlıya geldiler. Ünlüler takımının kazandığı yarışma sonrası ada konseyi toplandı. Yarışmaya kimin veda edeceği merak konusu oldu. Ada konseyinde ünlüler ve gönüllüler takımından kimlerin birinci olduğu açıklanması ardından SMS birincilerinin verdikleri isimler potada yer aldı.

Çağrı ve Poyraz SMS Birincisi Oldu

Toplanan ada konseyinde haftanın SMS birincileri açıklandı. Ünlüler takımından Çağrı birinci olurken, Gönüllüler takımından Poyraz haftanın SMS birincisi oldu. Ünlüler takımından Çağrı, sonuçlar üzerine gözyaşlarını tutamazken, “ Bu sefer sevinçten ağlıyorum “ diyerek mutluluğunu paylaştı. Gönüllüler takımından Poyraz ise “ Gerçekten çok mutlu oldum. Değişik duygular içindeyim” ifadelerine yer verdi. Poyraz, geçtiğimiz haftalarda yaşadığı sakatlık üzerine böyle bir sonuç almanın daha anlamlı olduğunu söyledi.

Eleme Adaylarının İsimleri Belirlendi

SMS birincilerinin verdikleri isimler ve yarışmacıların kullandıkları oylar sonucunda eleme potasında yer alacak isimler belirlendi. Seçim yapamayacağını belirten Çağrı, gitmeyeceğinden emin olduğum bir isim vereceğim diyerek Batuhan’ın adını eleme potasına yazdırdı. Gönüllüler takımında Poyraz ise, gitmeyeceğine inanarak Ayşe’yi söylüyorum diyerek Ayşe’yi elem potasına yazdırdı. Yarışmacıların oyları ile kesinleşen sonuca göre Batuhan, Ayşe, Hanzade, Gonca ve Aleyna Çalışkan bu haftaki Survivor eleme adayları olarak belirlendi. İsminin verilmesine tepki gösteren Batuhan, “Bu takımdan iki kişi eleme potasına çıkacaksa bunlardan birinin ben olmamam gerektiğini düşünüyorum” şeklinde açıklama yaptı.

Gonca Adaya Veda Eden İsim Oldu

Eleme potasında yer alan adayların değerlendirilmesi ile adaya veda eden isim belli oldu. Adaların birleşme partisi için az bir vakit varken elenmek istemeyen adaylar heyecan dolu bir oylama süreci yaşadı. Değerlendirme sonucu kutudan çıkan isim Gonca oldu. Gonca elenmesi üzerine “ bu kadar erken ayrılmayı hayal etmemiştim” ifadelerini kullandı.