MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-04-2021 13:07   Güncelleme : 17-04-2021 13:07

Survivor'da Gerilim Artıyor! Survivor 2021’de Bu Hafta Kim Elenecek?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı olan Survivor’da önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Merakla beklenen yeni bölüme yönelik yayınlanan fragmanda adada gerilim daha da arttığı görülüyor. Sıklıkla gerginliğin yaşadığı adada, özellikle sosyal medyada bu hafta kimin adaya veda edeceği gündemdeki yerini koruyor.

Survivor'da Gerilim Artıyor! Survivor 2021’de Bu Hafta Kim Elenecek?

Geçen bölümlerde gizlice yemek yiyerek gündeme gelen Dora hakkında yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı tarafından sert tepkiler gelmişti. Şimdi ise Dora, karşı takımın oyuncularına sert ifadeler kullanarak tekrar dikkatleri üzerine çekmiş oldu.

Yarışmada Gerginlik Devam Ediyor

Ekranların sevilen ve merakla takip edilen Survivor’un yeni bölümü merakla bekleniyor. Yarışmada haftalar geçtikçe tansiyon daha da artış gösterirken, özellikle yarışmacılar arasında rekabet de artıyor. Kısa süre öncesinde iki takım arasında gerginlik yaşanmış ve yarışmacılar da birbirlerine ettikleri laflar yüzünden adada tansiyon en üst seviyesine çıkış yapmıştı. Yarışmanın merakla beklenen yeni bölümüne dair yayınlanan fragmanda ise bu sefer adada gerginliğin çok daha fazla arttığı görülüyor. Yaşanan olaylar ise izleyicide şok etkisi yarattı.

Dora ve İsmail’in parkurda yarıştıkları esnada Dora’nın İsmail’e elinde tuttuğu malzemeyi fırlatması ünlüler takımını çileden çıkardı ve yarışmada gerginliğin yaşanmasına neden oldu. İsmail’e doğru atılan eşya sonrasında Çağrı ise “Hey! Ne yapıyorsun sen!” sözlerini kullanarak tepki gösterdi. Dora ise yapmış olduğu davranış yüzünden kendisini savundu.

Dora Kendisini Savunmaya Çalıştı

Yaşanan gelişme üzerine bir anda gerginlik yaşanınca Dora yapmış olduğu hareketi savunmak istedi. Bunun üzerine İsmail de olaya dahil olarak “Cesaretin varsa bunu suratıma atarsın,” dedi. İki yarışmacı arasında ipler de bir anda kopmuş oldu. Yaşanan olay üzerine sunucu Ilıcalı ise araya girmek durumunda kaldı.

Dora’nın savunmasında ise art niyet taşımadığını belirten ifadeler öne çıktı. Ilıcalı bu konuşmalara ise “Sen niye sürekli olarak karşı takıma saldırıda bulunuyorsun? Bir rahat bırak karşı takımı. Atma üzerlerine bir şey, neden sürekli böyle saldırgansın?” şeklinde yanıt verdi. Dora’nın bu hareketi üzerine ise bu hafta adadan ayrılacak isimler listesinde kendi adı sosyal medyada üst sıralara çıktı. Yarışmacının takipçileri Dora’nın adaya yakın zamanda veda edebileceğinden bahsettiler.