MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-04-2021 14:04   Güncelleme : 13-04-2021 14:04

Survivor'da İlayda Kritik Açıklamalar Yaptı, Gündem Yarattı!

Ekranların en çok seyredilen yarışma programları arasında yer alan ve TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Survivor’da önemli gelişmeler yaşanıyor. Dengelerin sürekli olarak değiştiği programda yeni bölüm de büyük bir heyecan ile bekleniyor. Yeni bölümde İlayda’nın sarf ettiği sözler şaşkınlık yarattı.

Survivor'da İlayda Kritik Açıklamalar Yaptı, Gündem Yarattı!

Yarışmacılar arasında şimdiye kadar uysal halleri ile dikkat çeken İlayda’nın yaptığı açıklamalar şaşkınlık yaratırken adadaki dengeleri de bir kez daha değiştirmiş oldu. Sempatik tavırları ile dikkat çeken İlayda’nın açıklamaları sonrasında tüm yarışmacılar şaşkınlığa uğradılar.

İlayda’nın Sözleri Olay Yarattı

Heyecanın hiç bitmediği ve her geçen bölüm daha da arttığı Survivor’da bu sefer de sempatik davranışları ile dikkat çeken İlayda’nın sözleri gündem oluşturdu. Ünlüler takımını tanımlamak için sarf ettiği sözler ile dikkatleri üzerine çeken İlayda, yarışmacının seyircilerini ise ikiye ayırdı. Şimdiye kadar bu şekilde hiç konuşmayan İlayda’nın açıklamaları adadaki dengeleri de değiştirdi.

Sözlerine “Burası Survivor” diye başlayan İlayda konuşmasının devamında ise çok sert açıklamalarda bulundu. Yeni bölümde izleyiciler ile sözlerinin tamamının anlaşılacağı İlayda’nın sarf ettiği sözler yeni bölümün fragmanın da bile izleyiciler tarafından büyük tepki çekti. Ayrıca merakla beklenen yeni bölümde Merve’nin yarışmalar esnasında sakatlandığı ve bu yüzden hastaneye kaldırılmış olduğu öğrenildi. Merve’nin sağlığı hakkında son durum henüz netlik kazanmamış olsa da durumunun  kritik olduğu da öğrenildi.

“Sadece Parkurdan İbaret Değil”

Merakla beklenen Survivor yeni bölümde özellikle İlayda’nın sözleri çok konuşulacak. İlayda şu sözleri söyledi: “Batuhan, bana dokunmayacak yılan bin yaşasın şeklinde hareket ediyor ama burası Survivor. Bunu unutmaması gerekiyor. Burası sadece parkurdan ibaret değil,” dedi. Daha sonra Poyraz hakkında da açıklamalar yapan İlayda “Poyraz da kendisine göre bir strateji izliyor. Bizim takımın moralini bozmak istiyor. Bizimkiler de kolay bir şekilde bu numaraya düşüyorlar,” diyerek kendi takımının daha dikkatli olmasına gerektiğine vurgu yaptı. İlayda aynı zamanda adadaki son zamanlarda yaşananları da değerlendirerek “Survivor üstün mücadele gerektiriyor” sözleri ile uzun zamandır koruduğu sessizliğini de bozmuş oldu. Batuhan’ın ve Poyraz’ın kendisine nasıl tepki vereceği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.