MAGAZİN
Giriş Tarihi : 09-04-2021 13:00   Güncelleme : 09-04-2021 13:00

Survivor’da İsmail Balaban ve Uğurtan Dora Arasındaki Tartışma Tekrar Kızıştı!

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının 8 Nisan Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde İsmail Balaban ile Uğurtan Dora arasında gerginlik yaşandı.

Survivor’da İsmail Balaban ve Uğurtan Dora Arasındaki Tartışma Tekrar Kızıştı!

2021 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının dün gece ekranlara gelen bölümünde iki yarışmacı arasında büyük bir gerginlik yaşandı. İsmail Balaban ve Uğurtan Dora arasında yaşanan gerginliğe, bir süre sonra Yiğit Poyraz’da dahil oldu. Son bölümde tansiyonun yükseldiği dakikalar yaşandı.

Anlat Bakalım Ardından Gergin Anlar Yaşandı!

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında dün akşam yapılan “anlat bakalım“ bölümünün heyecanı vardı. Keyfili bir şekilde tamamlanan oyun ardından ünlüler takımından İsmail Balaban ile gönüllüler takımından Uğurtan Dora sert bir tartışmaya başladılar. Ortamın gerilmesi üzerine daha önce araları zaten açık olan ikili tartışmanın uzamasına sebep oldular. Daha önce ikili arasında “soytarı“ ve “zenne“ lafları üzerine çıkan bir gerginlik bulunuyordu. Bu kez iki bir kez daha karşı karşıya geldiler. İki iddialı yarışmacının tartışmasına ardından Yiğit Poyraz’da dahil oldu.

Tartışmada Sarf Edilen Sözler Ne Oldu?

Tartışması sırasında ilk olarak İsmail Balaban “Burası yapacak yer değil. Anladın mı? Dikkat dağıtıyorsun.“ sözlerini Dora’ya söyledi. Bu sözler üzerine Dora, “Geyik yapacak yer değil mi burası?“ dedi. İsmail ardından Dora’nın şov yaptığını ve yarışmanın insanları avutmaya çalışacak bir yer olmadığını belirtti. Dora ardından “Ne diyorsun sen?“ şeklinde çıkıştı. Bu süreden sonra sertleşen tartışmada, İsmail “Yeter ama“ diyerek tepkisini gösterdi.

Tartışmalar Güreş Federasyonunun Gündemine Yansıdı

Tartışmada Poyraz, İsmail’i oyun oynamakla suçladı. İkili birbirlerine sert ifadeler kullandılar. Bu tip tartışmalara sıkça giren ikili gündemde yer almaya devam ediyorlar. Geçtiğimiz dönemde ise Türkiye Güreş Federasyonu, Uğurtan Dora’nın tartışma esnasında İsmail Balaban’a “zenne“ ve “soytarı“ demesi üzerine açıklama gerçekleştirmişti.

Güreş Federasyonu’ndan Balaban’a Destek Geldi!

Türkiye Güreş Federasyonu yaşanan gerginlik üzerine gerçekleştirdiği açıklamada,“ 2021 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında mücadele eden Başpehlivan İsmail Balaban önceki gün karşı takım yarışmacıları ile bir gerginlik yaşamış. Gönüllüler takımından Uğurtan Bora ünlü sporcumuz için çirkin ifadeler kullanmıştır. Bu ifadeleri kınıyoruz. İsmail Balaban’ın her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isteriz.“ ifadelerine yer vermişti.