MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-04-2021 16:09   Güncelleme : 10-04-2021 16:09

Survivor'da Tartışma El Hareketleriyle Büyüyor! İki İsim Birbirine Girdi

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor’da günler geçtikçe yarışmacılar arasında gerginlik artış gösteriyor. Sunuculuğunu ünlü isim Acun Ilıcalı’nın yaptığı yarışmanın son bölümlerinde iki yarışmacının birbirlerine sert ifadeler kullanmaları yarışmada gerginliğin ne kadar arttığını gösterdi. Yarışmada heyecan her geçen hafta daha da artarken, finale doğru gerginliğin artması da izleyicileri şok ediyor.

Survivor'da Tartışma El Hareketleriyle Büyüyor! İki İsim Birbirine Girdi

Gönüllüler ve ünlüler arasındaki mücadele kıyasıya devam ederken, yarışmada son yaşananlar ise izleyicileri şok etmeyi başardı. Gelecek bölüme ait yayınlanan fragmanda iki takımın oyuncularının birbirlerine girdikleri görülüyor. Sevilerek takip edilen programda yapılan el hareketleri ise tartışmanın daha da büyümesine neden oldu.

Oyuncular Arasında Gerilim Yaşandı

Büyük bir heyecanın sürdüğü Survivor yarışmasında son haftalarda oyuncular arasında gerilim göze çarpıyor. Oyun alanında yapılan el hareketi sonrasında ada konseyinde gündeme gelen iki isim arasında tartışma çıktı. İsmail’in Poyraz’a karşı oyun esnasında yaptığı el hareketi Poyraz’ın çileden çıkmasına sebep oldu. Bir anda ise tüm dengeler değişti ve adada gerginlik baş gösterdi. Poyraz’dan harekete yönelik İsmail’e yönelik sert yorumun gelmesi ise ada konseyine taşınmış oldu.

Poyraz, konsey esnasında İsmail’in kendisine karşı yapmış olduğu el hareketini Acun Ilıcalı’ya gösterdi ve izleyicileri de şaşırttı. İsmail’e karşı “Terbiyesiz el hareketleri yapma,” şeklinde seslenen Poyraz’a ise İsmail “Ne var bunda?” diye yanıt verdi ve el hareketini yineledi. Bu durum ise tarafların arasında daha da gerginlik yaratmaya neden oldu. Tartışmaya Batuhan da dahil oldu.

Batuhan Olaya Dahil Oldu

Olaya dahil olan Batuhan ise bu hareketleri kast ederek “Şimdi sen bana gelip bu hareketi yapacaksın ve ben de sana yanıt vereceğim ama sen anlamayacaksın,” şeklinde konuştu. Bu ifadelere ise İsmail’in tepkisi gülerek karşılık verme oldu. Poyraz daha sonra konuyu daha da alevlendirerek “Sen şimdi git kumda oyna oyunlarını, böyle terbiyesiz el hareketlerini kumda oynarken yap,” diyerek öfkesini gösterdi. İsmail ise “Ben sana yaptığım her hareketi açıklayacak değilim. Git biraz kafanı çalıştır, o zaman ne olduğunu daha iyi anlarsın,” şeklinde karşılık vererek konunun daha da gergin hale gelmesine neden oldu. Yeni bölüm de ise bu durumun yansıması bekleniyor.