MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-04-2021 18:06   Güncelleme : 10-04-2021 18:06

Survivor’da Tüm Gerçekler Ortaya Çıktı! Survivor'dan Elenen Doğan Keser Her Şeyi Açıkladı

Heyecanlı bölümleri ile her an yeni olayları ekranlara taşıyan sevilen yarışma programı Survivor’da büyük gelişmeler yaşanıyor. TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan yarışmada, geçen bölümlerde elenen Doğan Keser önemli açıklamalarda bulundu. Yarışmacılardan Batuhan’a yönelik “Burası Adnan Ziyagil’in yalısı değil,” diyen Keser, çok konuşulacak ifadeler sarf etti. Geçen bölümlerde yarışmaya veda etmek zorunda kalan Keser, bu durum sonrasında yaşadıklarını anlattı.

Survivor’da Tüm Gerçekler Ortaya Çıktı! Survivor'dan Elenen Doğan Keser Her Şeyi Açıkladı

Yarışma sürecinin ve kendi mücadelesinin nasıl geçtiğine dair açıklamalarda bulunan Keser, yarışmaya dair gündem oluşturacak ifadeler kullandı. Kendisi hakkında sorulan sorulara yanıtlar veren Keser yarışmada kendisine samimi gelmeyen insanlardan çok fazla gördüğünü belirterek elendiği için üzülmediğini belirtti.

Çok Konuşulacak Açıklamalar Yaptı

Geçen bölümlerde eleme potasına Batuhan, Çağrı ve Sergen ile giren Doğan Keser, SMS sonuçlarına göre en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim olmuştu. Adadan ayrılmasından sonra çok konuşulacak açıklamalar yapan Keser, kendisine yöneltilen Survivor’da en çok zorlandığı şeyin ne olduğuna şu şekilde yanıt verdi: “Bana göre orada samimi olmayan insanlar vardı. O insanların samimiyetsiz olduklarını görünce de her şeyden soğuyorsun ve yarışma da senin için çok zor bir hale dönüşüyor,” şeklinde konuştu.

Keser ayrıca kendisine yöneltilen veda sonrasında takımda neler değiştiğine yönelik bir soruya ise “Her hafta kulisler oluyordu ve Çağrı abi ile de bu kulisin dışında kalmaya çok dikkat ediyorduk. Normal hayattan, yaşamdan bahsediyorduk. O bizi çok mutlu ediyordu. Adada bizi ayakta tutan tek şey yaptığımız bu sohbet anlarıydı,” dedi.

Yarışmada Favori İsimlerini Açıkladı

Yarışmadan elenen Keser, favori isimlerini de gelen soru üzerine açıkladı. Keser, “Gönüllerde yer alan isim Poyraz. Karakteri, kendi, performansı gayet güzel. Ünlülerde ise umarım Çağrı abi birinci olur. Ona sonuna kadar destek veriyorum. Performans açısından baktığımızda ise İsmail Balaban kondisyonu ile öne çıkıyor. Özellikle kondisyonunun iyi olması yarışlarda öne geçmesine neden oluyor. Diğer yandan Batuhan da olabilir, kurmuş olduğu sahneleri devam ettirse o da birinci olabilir,” şeklinde konuşarak yarışmadan ayrılmadan önce Batuhan ile yaşadığı tartışmaya da gönderme yapmış oldu.