EKONOMİ
Giriş Tarihi : 29-03-2021 18:03   Güncelleme : 29-03-2021 18:03

Tahminleriye Ün Kazanan Trader: ICON Coin Yüzde 4.270 Artacak, Takipte Kalın!

Başarılarıyla gündeme gelen kripto para analisti Dave the Wave, ICON Coin’in tüm zamanların en yüksek fiyatını görebileceğini açıkladı. Trader 48.700 takipçisini ICON Coin hakkında uyardı.

Tahminleriye Ün Kazanan Trader: ICON Coin Yüzde 4.270 Artacak, Takipte Kalın!

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Davet the Wave, ICON Coin’in rekor bir fiyatı önümüzdeki günlerde sahneye alacağını belirtti. Twitter’dan 48.700 takipçisini ICON Coin’i yakından takibe davet etti. ICON Coin grafiği üzerinden yukarıya kırılma olması halinde daha önce hiç test edilmeyen bir fiyat seviyesine doğru yükselişin gündeme geleceğini açıkladı.

Ünlü Analistten ICON Coin Yorumu

Ünlü analist ve trader Davet The Wave, ICON’un Blockchainler’i halka en yüksek düzeyde etkileşime uygun seviyeye getirebilen bir kripto para olduğunu belirtiyor. Analist, kod yazmak, akıllı sözleşmeleri kullanmak için tercih edilebilen ICON Coin’in 2021 yılında değer kazanacağını açıklıyor. Popüler altcoin’in %4.270 oranında değer kazanımını en kısa vadede yapacağını belirtti.

ICON Coin İçin 5 Senelik Fiyat Tahmini

Ünlü analist, ICON Coin’in 5 yıl içinde 100 dolarlık beklenmedik bir fiyat değerine çıkacağını açıkladı. Dave the Wave’in gündeminde Bitcoin’de yer alıyordu. BTC için analiz sonuçlarını açıklayan analist, 80 bin dolarlık rekor fiyat beklentisinden söz etti. 29 Mart 2021 tarihinde 56,936 dolardan işlem gören BTC’nin senenin ikinci yarısında 80 bin dolar seviyesine ilerleyebileceğini söylüyor.

ICON Coin Parabolik Yükselişi Gündeme Gelebilir mi?

Traderın değindiği diğer bir nokta ise ICON Coin’in parabolik yükselişi oldu. Analist, Güney Kore merkezli Icon Fonundation tarafından 2017 senesinde kurulan para projesinin, 0.01 dolar seviyesinden bir anda 13,16 dolara çıktığı günleri hatırlattı. Buna benzer bir grafik tabloyu ICON Coin için görmeye başladığını açıklayan analist, ilerleyen haftalarda parabolik bir yükselişin gelebileceğini ifade etti.

Bitcoin’i Takipte Kalın Uyarısı!

Paylaşımlarında uzak geleceğe yönelik 100 dolarlık rekor fiyatta söz eden Dave the Wave, ICON Coin takibini onu takip eden kullanıcılara öneriyor. ICON ile aynı an takip edilmesi gereken diğer kripto para birimini ise Bitcoin olarak açıklıyor. BTC çiftlerinde yüksek bir değişkenliği başlayacağını ve traderların aradığı şeyin de zaten bu olduğunu düşünüyor.