GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-03-2021 15:28   Güncelleme : 19-03-2021 15:28

Teşkilat dizisi final mi yapacak sezon finali mi? Final tarihi belli oldu mu?

TRT ekranlarında izleyici ile buluştuğu günden bu yana çok büyük ses getiren Teşkilat dizisi acaba final mi yapacak? İşte tüm detaylar

Teşkilat dizisi final mi yapacak sezon finali mi? Final tarihi belli oldu mu?

TRT ekranlarında izleyici ile buluştuğu günden bu yana çok büyük ses getiren Teşkilat dizisi acaba final mi yapacak?

İzleyici ile buluşalı daha iki hafta olan ama aldığı reyting ve izlenme oranları ile yeni bir rekora imza atan Teşkilat dizisi yoluna tam gaz devam ediyor. Pazar akşamlarının vazgeçilmezi olamaya başlanan teşkilat dizisinin final mı yapacağı yoksa sezon finali yapıp ikinci sezon devam edip etmeyeceği herkes tarafından merak ediliyor.

Teşkilat dizisinin başrollerinde Deniz Baysal, Tuncer Salman, Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta ve Serdar Yeğin gibi oldukça başarılı isimlerin bulunduğu dizinin yapımcılığını ise TIMS&B prodüksiyon bünyesinde  Timur Savcı ile Burak Sağsavar yapıyor. Yönetmen koltuğunda ise oldukça başarılı bir isim olan Yağız Alp Akaydın yer alıyor.

Dizide ülkenin geleceği için gecesini gündüzüne katan mühendislere yapılan suikastın sonucunda teşkilatın bu suikastı düzenleyenlerin belirlenmesi ve yakalanması için kurduğu oldukça profesyonel ekibin titiz çalışmasını izleyeceğiz. Dizinin ilerleyen bölümlerinde izleyenleri çok daha fazla heyecanlandıracak anlar bekliyor. Teşkilat dizisi final mı yapıyor sorusuna gelindiğinde ise dizinin ikinci sezon anlaşması için şimdiden çalışmalara başlandı. Teşkilat dizisinin yeni sezonunda yani 2021 - 2022 döneminde devam etmesine karar verilecek.

Yüksek bir bütçe ayrılan dizinin çekimleri yabancı filmleri aratmayacak derecede kaliteli. Bu kadar başarılı bir dizinin Türk televizyonlarında ekrana gelmesi oldukça gurur verici bir duygu.