GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-04-2021 09:36   Güncelleme : 17-04-2021 09:36

Türk Telekom Ramazan Ayı 10 GB Hediye İnternet Kampanyası Başvuruları Başladı!

Ramazan ayına özel olarak hediye internet kampanyasını duyuran Türk Telekom, Kampanya katılım koşullarını açıkladı. 10 GB hediye internet dağıtımı gerçekleştirecek Türk Telekom iki farklı hediye alternatifi daha sunuyor.

Türk Telekom Ramazan Ayı 10 GB Hediye İnternet Kampanyası Başvuruları Başladı!

Türk Telekom Ramazan ayında 10 GB bedava internet dağıtımı yapacağını açıklayarak, bedava internet kampanyasının katılım şartlarını açıkça duyurdu. Türk Telekom hediye internete dağıtımına alternatif olarak, 500 dakika her yöne konuşma ve Türk Telekom aboneleriyle sınırsız konuşma kampanyalarını da sunuyor. 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyenler için süreç başladı.

Türk Telekom Kampanya Seçenekleri

Türk Telekom 10 GB bedava internet dağıtım kampanyası 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya kapsamında sunulanlar ise gece saat 00:00 ile 06:00 arasında 10 GB hediye internet kullanımı, aynı saatler arasında geçerli her yöne 500 dakika, yine aynı saatlerde kullanılan Türk Telekom hattı sahipleri ile sınırsız konuşma olarak açıklandı.

10 GB Hediye İnternet Kampanyası Katılım Şartları

Kampanyaya katılım sürecin detayları ise açıkça sunuldu. Tüm faydalar yurtiçinde geçerli olacak. Geçerlilik süresi içinde kullanılmayan hediyeler ise hattan silinecek. Her müşteri sadece 1 kez kampanyaya dahil olma hakkında sahip olacak. 3 farklı hediye seçeneğinden sadece 1’i kampanya kapsamında tercih edilebilecek. Kampanyasını iptal eden müşteriler ise kampanyaya bir kez daha katılamayacak.

Kimler Kampanyadan Yararlanacak?

Kampanyadan yararlanmak için belirli şartların sağlanması gerekiyor. 13.04.2021 ve 15.05.2021 tarihleri arasında yeni hat tesisi ve numara taşımayla Türk Telekom’a geçiş yapanlar kampanyaya katılacaklar. Yepyeni 3, Yeni Prime40, Prime 20, GSMobile Yeni Rakipsiz 5 GB, Konya Spor Yeni Rakipsiz tarifeleri, Fenercell Yeni Rakipsiz tarifeleri, kampanyaya katılacaklar.

10 GB Hediye İnternet Almak İçin Başvuru

Bedava interneti hatta tanımlamak için telefondan yeni mesaj metni oluşturuluyor. Mesaja, RAMAZAN 2021 yazılıp, 5555 numarasına SMS gönderiliyor. Ardından telefona bir bilgilendirme SMS’i gelir. Bu mesaj içinde 3 farklı seçenek sunulacak. 10 GB hediye, 500 dakika konuşma, sınırsız konuşma seçeneklerinden biri için onay veriliyor. Tercih edilen seçeneğin nasıl onaylanacağı ve ilgili link bilgileri ise SMS içinde sunuluyor.