MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-04-2021 19:06   Güncelleme : 12-04-2021 19:06

Tuvana Türkay İmaj Değiştirdi! Yepyeni Bir Şekle Bürünen Güzel Yıldızı Görenlerin Ağzı Açık Kaldı...

Başarılı oyuncu Tuvana Türkay imaj değişikliğine gitti. Uzun süre sonra yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan oyuncu yeni projesi için saçlarını kestirdi. Güzel oyuncunun yeni imajı sevenlerinden büyük beğeni topladı. Yer alacağı yapımdaki rolü ise merakla bekleniyor.

Tuvana Türkay İmaj Değiştirdi! Yepyeni Bir Şekle Bürünen Güzel Yıldızı Görenlerin Ağzı Açık Kaldı...

Televizyon dünyasının popüler isimlerinden Tuvana Türkay her hareketi ile gündeme gelmeye devam ediyor. Güzelliği ve yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu, bugüne kadar birçok farklı projede yer aldı. Uzun bir aranın ardından yeniden ekrana dönmeye hazırlanan başarılı oyuncu yeni projesi için saçlarını kestirdi. Her zaman uzun saçları ile akılda kalan oyuncunun yeni tarzı hem şaşkınlık yarattı hem de büyük beğeni topladı. Ünlü oyuncunun sevenleri yeni saçlarını ve tarzını oldukça beğendi.

Tuvana Türkay Yeni İmajı İle Kara Melek’e Benzetildi

Yer aldığı her proje ile izleyenlerden büyük beğeni toplayan Tuvana Türkay bu sezon Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak Kağıt Ev dizisinde rol alacak. Ünlü oyuncu yeni projesi öncesinde saç stilini değiştirdi. Uzun siyah saçlarını kısa kestiren oyuncunun bu yeni hali tarzı ile bir döneme damga vuran Kara Melek’e benzetildi.

Yeni saç stili ile dikkatleri üzerine çeken oyuncunun yapımda canlandıracağı rol ise merak konusu oldu. Tarzı ile sevenlerinden büyük beğeni toplayan oyuncu canlandıracağı karakter ile ilgili ise ipucu vermedi. Başarılı ismin yeni yapımda hangi rolü oynayacağı ise merakla bekleniyor.

Ünlü Oyucunun Yeni Dizisi Kağıt Ev’in İlk Tanıtımı Yayınlandı

Tuvana Türkay’ın tarz değişikliğinin nedeni olan yeni projesi Kağıt Ev yakında Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Ünlü oyuncu dizide Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu ile başrolde yer alacak. Bir süredir merakla beklenen dizinin ilk iki tanıtım filmi de ekrana geldi. Tanıtım filmleri ile izleyenlerin dikkatini çekmeyi başaran yapımda bir gecede hayatı mahvolan Fırtına ailesinin gerilimli hikayesi anlatılacak. Başarılı oyuncu Tuvana Türkay’ın da hazırlık içinde olduğu yeni projesinin ilk yayın tarihi ise merakla bekleniyor.