MAGAZİN
Giriş Tarihi : 24-03-2021 10:10   Güncelleme : 24-03-2021 16:43

Ünlü Model Kylie Jenner Yardımseverlik Eleştirilerine Şok Eden Yanıtı Verdi!

Kylie Jenner birkaç yıl önce birlikte çalıştığı makyözü Samuel Rauda’nın kaza geçirmesi üzerine yardım etmediği gerekçesi ile suçlamış ve eleştirilmişti. Konuya değinen Jenner, “artık kendisiyle çalışmıyorum, herkes ne kadar yardımsever olduğumu bilir” açıklamasında bulundu.

Ünlü Model Kylie Jenner Yardımseverlik Eleştirilerine Şok Eden Yanıtı Verdi!

Genç yaşta kendi servetini edinen milyarder olarak adından söz ettiren ünlü model kendisine yöneltilen suçlamalara karşılık verdi. Jenner, daha önceden makyaj sanatçısı olarak birlikte çalıştığı makyöz Samuel Rauda’nın ciddi bir kaza geçirmesi ile gündeme geldi. Kylie Jenner, kaza sonrasında Rauda’nın tedavi edilebilmesi için gerekli olan 120 bin dolar tedavi masrafını ödemek yerine 5 bin dolar yardımda bulunduğu için eleştirilere konu olmuştu.

Kişisel Bir İletişimimiz Yok

Aldığı yoğun eleştiriler üzerine açıklama yapan Kylie Jenner, verdiği yanıtta bu yanlış anlamayı düzetmenin kendisi için önemli olduğunu belirtti. Konunun yanlış anlamadan kaynaklandığını belirten Jenner, “Sam benim makyajcım değil, artık onunla kişisel bir iletişimimiz yok birkaç yıl önce birlikte çalıştık” cümlelerine açıklamasında yer verdi. Eski makyözünün kaza geçirdiğini şu an birlikte çalıştığı makyaj sanatçısı Lyndsey Ariel’in kendi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım aracılığı ile öğrendiğini belirten Jenner, Rauda’ya destek verdiğini söyledi.

Yardım İçin İnternet Sayfası Açılmış

Kylie Jenner, kaza haberini aldıktan sonra Samuel Rauda’nın ailesinin 120 bin dolarlık tedavi masraflarını karşılamak için bir internet sayfası açtıklarını öğrendiğini belirten Jenner, 5 bin dolarlık katkı sağladığını söyledi. İnternet sayfasının daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olmak için kendi sosyal medya hesabı üzerinden de paylaşımda bulunduğunu ifade etti. Yapılan eleştirilerin yanlış anlamadan kaynaklandığını tekrarlayan Jenner, kendisi tanıyanların ne kadar yardımsever olduğunu bildiklerini söyledi.

Takipçilerini Dua Etmeye Çağırdı

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile tedavi masrafları için internet sayfasına destek verdiğini belirten Jenner, takipçilerinin de destek sağlaması için de paylaşımlarda bulunduğunu açıkladı. Kylie Jenner eski çalışma arkadaşı makyöz Samuel Rauda’nın zor dönemlerinde destek olmak için takipçilerini kendi sosyal medya hesabı üzerinden dua etmeye davet etti. Ünlü modelin açıklamaları eleştirilerin önünü kesti.