MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-04-2021 12:02   Güncelleme : 10-04-2021 12:02

Ünlü Oyuncu Deniz Çakır'ın Bisikleti Çalındı, O Anlar Kameraya Yansıdı

Ünlü oyuncu Deniz Çakır’ın evinin önünden elektrikli bisikleti hırsızlar tarafından çalındı. Oyuncunun Kuruçeşme’de bulunan evinin önünden hırsızlar tarafından çalınan bisikleti güvenlik kameralarına an be an yansıdı. Bunun sonucunda ise polis tarafından başlatılan operasyon sonucunda bisikleti çalan kişinin görüntülerine ulaşıldı.

Ünlü Oyuncu Deniz Çakır'ın Bisikleti Çalındı, O Anlar Kameraya Yansıdı

Beşiktaş Kuruçeşme’de oturan ünlü oyuncu Deniz Çakır’ın bisikleti geçen 29 Haziran tarihinde çalındı. Olayın yeni açığa çıkması ise bisikletin emniyet güçleri tarafından bulunması ile oldu. Apartman giriş katında tutulan bisikletin yerinde olmadığını fark eden Çakır, bu hırsızlık için polise giderek şikayetçi oldu. Şikayet ardından ise Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından oyuncunun evinin çevresinde bulunan güvenlik kamerası görüntüleri incelendi.

Kısa Süre İçerisinde Tespit Edildi

Hemen inceleme başlatan emniyet güçleri, Çakır’ın bisikletini çalmış olan kişinin eşkalini güvenlik kamerası kayıtlarından tespit ettiler. Daha sonra da kişinin kimliği tespit edildi. Kişinin özel bir hastanede çalışmakta olan, 36 yaşındaki Uygar K. isimli şahıs olduğu öğrenildi. Bunun üzerine hemen harekete geçen emniyet güçleri, kişinin evine baskın düzenlediler. Evinde bulunmadığının anlaşılması üzerine ise polis kişinin Sakarya’da olduğunu tespit etti. Telefon ile kişiye ulaşılması sonucunda şahıs suçunu itiraf etti. Şahsın bisikleti çaldıktan sonra sokakta gezmesi ise kameralara yansıdı. Şahsın, bisikleti ile dolaştığı görüldü.

Hastalara Hizmet İçin Aldığını Söyledi

Şahsın ifade vermesi için karakola çağrılması sonrasında Uygar K. karakola giderek ifade verdi. Şahsın ifadesinde o bölgeden geçerken kilitsiz halde duran bisikleti gördüğünü ve bunun üzerine de bisikleti alıp gittiğini söyledi. Bir hafta sonra ise Sakarya’daki yazlık evine de bisikleti götürdüğünü ve 15 gün gibi bir süre kullandığını belirten kişi “Salgın yüzünden hastaneye gidemeyen hastalara evde hizmet vermek için bisikleti kullanırım diye düşündüm. Bisikleti çaldığım için çok pişmanım. Gerçekten nasıl böyle bir şey yaptığımı anlamıyorum. Bisikleti çaldıktan sonra yaklaşık 1 hafta kullandım,” dedi. Uygar K. için adli işlemler yapılırken bulunan bisiklet de Deniz Çakır’a emniyet güçleri tarafından teslim edildi. Ünlü oyuncu Çakır’dan ise olayla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.