MAGAZİN
Giriş Tarihi : 08-04-2021 19:25   Güncelleme : 08-04-2021 19:25

Ünlü Oyuncu Selin Şekerci Yaşamını Değiştiren Olaydan Bahsetti

Ekranların sevilen yüzü ünlü oyuncu Selin Şekerci yaşamını değiştiren olaylar hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Şekerci, yaşamı ve kariyeri hakkında bir dergiye açıklamalar yaptı. 2009 yılında Melekler Korusun isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan Şekerci, daha sonra rol aldığı Kaçak Gelinler sayesinde de yıldızı parlamıştı. Şekerci ise oyunculuk kariyerine kötü bir deneyim ile başladığını ifade etti.

Ünlü Oyuncu Selin Şekerci Yaşamını Değiştiren Olaydan Bahsetti

Uzum zamandır ekranlarda bir yapım ile takipçileri ile buluşmayan Şekerci’nin ne yaptığı merak ediliyordu. Bir süredir sürdürdüğü suskunluğu ise bir dergiye verdiği röportaj ile bozan ünlü oyuncu, yakın zamanda Yeşilçam isimli bir dizi ile tekrar hayranları ile buluşacağından bahsetti.

“Kaza Sonucunda Oyuncu Oldum”

Yeşilçam isimli dizi ile tekrar ekranlara dönmeye hazırlık yapan Şekerci’nin açıklamalarında özellikle oyunculuk kariyerine yön veren olay dikkat çekti. Şekerci bu olay ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Ben küçükken hep balerin olmak istiyordum. Balerinlerin görünüşleri, dansları ve duruşları bana her zaman zarif gelmiştir ve şimdi de öyle geliyor. Ancak 8 yaşında geçirdiğim bir kaza yüzünden sahneye çıkmış oldum. Ayağıma darbe almıştım ve bu yüzden de dans edemeyecek durumdaydım. Annemin de desteği ile yine sahnede olabileceğim bir alan seçimi yapmam gerekiyordu, ben de tiyatro ile tanıştım. Tiyatro ve oyunculuk ile tanışınca da birbirimizden bir daha ayrılmadık,” dedi.

“Kariyerimin İlk Yılları Çok Zordu”

Kariyerinin ilk yıllarının oldukça zor anlar yaşadığını ve sık sık pes etmek istediğini de dile getiren oyuncu, o günleri ise şu şekilde anlattı: “Mesleğim bana bir hediye olarak görüyorum. Ama zamanında, özellikle ilk zamanlarda pes etmeyi düşündüğüm anlar da yaşadım. Bu ise bence sektöre ilk adım atan herkesin yaşadığı bir duygudur diye düşünüyorum. Çünkü tamamen sektör ile alakalı bir durum. Dışarıdan bakıldığında tüm oyuncuların yaşamları her şeyin çok güzel olduğu bir meslek olarak görülüyor. Ama hiçbir oyuncu pespembe bir yaşama sahip değil. Her şeyden önce muazzam bir çaba göstermeli ve hiçbir zaman pes etmemelisiniz,” diyerek zor zamanlardan geçerek bu günlere geldiğinden bahsetti.