MAGAZİN
Giriş Tarihi : 29-03-2021 09:41   Güncelleme : 29-03-2021 09:41

Ünlü Oyuncu Tolgahan Sayışman'ın Ailesi de Virüse Yakalandı

Ünlü dizi ve film oyuncusu Tolgahan Sayışman’ın kendisinin koronavirüse yakalanması sonrasında eşi ve oğlunun da virüse yakalandığı açıklandı. Sayışman geçen günlerde koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı.

Ünlü Oyuncu Tolgahan Sayışman'ın Ailesi de Virüse Yakalandı

Ünlü dizi ve film oyuncusu Tolgahan Sayışman, geçen günlerde koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını duyurmuştu. 39 yaşında olan oyuncu bu açıklamayı “Koronavirüse yakalandığımı öğrendim. Bir süredir evde tedavim sürüyor. Daha önce yapılan testler negatif çıkmıştı ama bugün son olarak yaptırmış olduğum test kapsamında test sonucumun pozitif olduğunu öğrendim. Genelde yeni mutasyonlu olan virüsler ilk etapta tam olarak anlaşılmıyormuş. Tedavime de hastanede devam etme kararı aldık. Herkesi bu konuda çok dikkatli olmaya çağırıyorum. Sağlıklı günler istiyorum,” sözleri ile belirtmişti.

Virüs Tüm Aileye Yayıldı

Ünlü oyuncunun koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklaması sonrasında ailesinin de Covid-19’a yakalandığı öğrenildi. Eşi 2008 kainat güzeli olan Almeda Abazi de sosyal medya hesabından gelişmelere yönelik açıklamalarda bulundu. Kendisinin ve oğlunun koronavirüse yakalandıklarını ve test sonuçlarının pozitif çıktığını belirtti. Yapmış olduğu paylaşımda Abazi: “Kendim ve oğlum hakkında yapılan testler sonucunda ben, Efehan ve tüm ev sakinlerinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını öğrenmiş bulunuyoruz. Aynı zamanda eşim Tolgahan da hastaneden çıktı, tedavisi evde devam ediyor. Herkese sağlık dileyerek, bu süreçte herkesin çok dikkatli olmasını istiyoruz,” şeklinde konuştu.

Hamile Olduğu İçin İlaç Tedavi Yapılmıyor

Koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı anlaşıldıktan sonra Abazi’ye ilaç tedavisi hamile olduğu gerekçesiyle uygulanmadığı da açıklandı. Abazi aynı zamanda hamileliğini de bu fırsat ile duyurmuş oldu. Abazi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “30 haftalık hamileyim ve şimdilik hamileliğim yüzünden ilaç tedavisi uygulanmıyor. Bebeğin zarar görmemesi için ilaç tedavisinden uzak duruyoruz. Maalesef ki süreci vitaminler ile atlatmaya çalışıyorum,” şeklinde konuştu. Koronavirüse yakalanan hamilelerin gebelik süreçlerinde herhangi bir zorluk yaşamamaları için ilaç tedavisi uygulanmıyor. İlaçların bebeğe zarar verebileceği göz önünde tutularak, bu alanda henüz yeterli araştırma yapılmadığı için ilaç tedaviden uzak duruluyor. Sayışman ailesi şimdilik evde karantina sürecine başladılar.