MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-03-2021 16:54   Güncelleme : 13-03-2021 16:54

Ünlü Oyuncu Yağmur Tanrısevsin Korona Virüse Yakalandı

Oyuncu Yağmur Tanrısevsin, dünyamızı etkisi altında alan ve uzun süredir savaştığımız korona virüsüne yakalandı. Testi pozitif çıkan Tanrısevsin evde karantinaya alınmasının ardından sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Ünlü Oyuncu Yağmur Tanrısevsin Korona Virüse Yakalandı

Ünlü Oyuncu Yağmur Tanrısevsin Korona Virüse Yakalandı

Oyuncu Yağmur Tanrısevsin, dünyamızı etkisi altında alan ve uzun süredir savaştığımız korona virüsüne yakalandı. Testi pozitif çıkan Tanrısevsin evde karantinaya alınmasının ardından sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı. Tüm dünyada birçok insanın mücadele ettiği korona virüs farkında olmadan herkesi hasta etmektedir. Ne kadar dikkat edilse de birçok insana bulaşan hastalık toplu yaşanan ortamlarda çok daha hızlı yayılmaktadır.

Tanrısevsin’in Aşk Hayatı

Yağmur Tanrısevsin Bana Baba Dedi setinde tanıştığı Oğuzhan Koç ile üç buçuk yıllık bir ilişki yaşadı. Sosyal medya hesaplarından birbiri ile olan fotoğraflarını kaldıran çift, hayranlarının soruları üzerine ilişkilerine son verdiklerini açıkladı. Çiftin ayrılığında en büyük neden evlilik olarak gösterildi. Çiftin ayrılmasının ardından Oğuzhan Koç Yağmur Tanrısevsin’nin yakın arkadaşlarından biri olan Demet Özdemir ile aşk yaşamaya başladı. Bu aşk birçok insan tarafından tepki topladı. Yağmur Tanrısevsin ise bu konuda hiçbir açıklama yapmadı.

Yağmur Tanrısevsin Kimdir ?

Yağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 yılında Mersin’de dünyaya gelmiş Türk oyuncudur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Cam Bölümü mezunudur. Meltem Cumbul ve Betül Alganatay gibi ünlü isimlerden oyunculuk dersi almıştır. Yağmur Tanrısevsin Güneşi Beklerken dizisi ile adını duyurmuştur. Güneşi Beklerken dizisinde hassas bir kız olan bulimia hastası Melis Güzel’i canlandırmıştır. İlk İngilizce sinema filmi The Tragedy’de Jennifer rolünü canlandırmıştır. Kozmetik firması Koleston’un ise 2 sezon marka yüzü olmuştur.  Geniş Aile, Adını Feriha Koydum ve Pis Yedili gibi dizilerde de oynayan Tanrısevsin birçok filmde de yeteneğini kanıtlamıştır.