MAGAZİN
Giriş Tarihi : 27-03-2021 13:03   Güncelleme : 27-03-2021 13:03

Ünlü Oyuncu Yeni Görüntüsü İle Şaşkınlık Uyandırdı!

2017 yılında final yapan Poyraz Karayel dizisinde hayat verdiği Taş Kafa karakteri ile hafızalarda yer edinen Cücenoğlu, görenleri hayrete düşürdü. 150 kilodan 90 kiloya düşen Cücenoğlu, verdiği 60 kilo sonrası bambaşka biri oldu.

Ünlü Oyuncu Yeni Görüntüsü İle Şaşkınlık Uyandırdı!

Bugüne kadar birçok projede yer alan ünlü oyuncu Cem Cücenoğlu,  verdiği 60 kilo sonrası sevenlerini hayrete düşürdü. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile yeni halini takipçileri ile paylaşan Cücenoğlu, büyük değişimini gözler önüne serdi. Paylaştığı fotoğrafı ile birçok yoruma hedef olan Cücenoğlu’nun mide ameliyatı sonrasında 150 kilodan 90 kiloya kadar düştüğü belirtildi. Son hali ile gündemde yer alan Cücenoğlu, instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “ 60 kilo fazlam var” ifadelerini akla getirdi.

Mide Ameliyatı İle Bambaşka Biri Oldu

Taş Kafa karakteri ile rol aldığı Poyraz Karayel dizisindeki rol arkadaşı Celil Nalçakan ile birlikte çekilmiş olan fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Cücenoğlu, paylaşımında belirttiği 60 kiloyu verdi. Zayıflayabilmek için mide ameliyatı geçirdiği belirtilen 44 yaşındaki başarılı oyunca değişimi ile şaşkınlık uyandırdı. Uzun yıllardır fazla kiloları ile mücadele eden Cücenoğlu, verdiği 60 kilo ile 90 kiloya düştü.

“Şu Kadar Azmim Olsa Yeterdi Be”

Ünlü oyuncuya sosyal medya hesabı üzerinden birbirinden farklı çok sayıda yorum yapıldı. Sosyal medya da çok konuşulan Cem Cücenoğlu’na yapılan yorumlar, kilo vermese de olurmuş dedirtti.  Hayranları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan fotoğrafın altına “ Eski hali daha karizmatikmiş”, ” Helal olsun”, “Şu kadar azmim olsa yeterdi be!”  gibi yorumlarında bulundular. Yapılan yorumlar Cem Cücenoğlu’nun kiloları ile de hayranları tarafından çok sevildiğini ortaya koydu.

Cem Cücenoğlu Kimdir?

Birçok başarılı dizi ve filmde yer alan 44 yaşındaki oyuncu 7 nisan 1976 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Oyunculuk kariyerine Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde yer aldığı ‘Deli Yürek‘ dizisiyle başlayan Cücenoğlu, Yabancı Damat, Cennet Mahallesi, Akasya Durağı ve Poyraz Karayel gibi dönemine adını yazdırmış dizilerde yer aldı. Cücenoğlu, Poyraz Karayel dizisinde hayat verdiği taş kafa karakteri ile büyük bir hayran kitlesine ulaştı.