MAGAZİN
Giriş Tarihi : 02-04-2021 14:05   Güncelleme : 02-04-2021 14:05

Ünlü Oyuncudan Şaşırtan Açıkladı! Nurgül Yeşilçay Pişmanlıklarını Belirtti

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay katıldığı programda kariyerine ve yaşamına yönelik açıklamalarda bulundu. Yeşilçay, hayattaki en büyük pişmanlığının botoks yaptırmak olduğunu ifade etti. Ayrıca Asmalı Konak dizisinin kendi yaşamında çok önemli bir yere sahip olduğu ve bu dizi ile oyunculuk kariyerinde önemli bir gelişme yaşandığını da belirtti. Yeşilçay aynı zamanda dizinin çekimleri sonrasında uzun bir süre terapiste gitmek zorunda kaldığından da bahsetti.

Ünlü Oyuncudan Şaşırtan Açıkladı! Nurgül Yeşilçay Pişmanlıklarını Belirtti

İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk olarak katılan Yeşilçay, oyunculuğunun yanında resim alanındaki uğraşlarından da konuştu. Hayatına dair önemli bilgiler veren Yeşilçay’ın tiyatroya ilk adımını atmasının bir aşk uğruna yaşandığı da yine programda konuşulanlar arasında oldu.

Aşk Uğruna Tiyatroya Başlamış

Hayatına dair açıklamalarda bulunan Yeşilçay oyunculuk ile yolunun nasıl kesiştiği hakkında bilgiler verdi. Yeşilçay, “Ben o dönemlerinde ressamın yanında çalışıyordum ve ona yardım ediyordum. O zamanlar çok hoşlandığım bir çocuk vardı. Ben onunla sohbet ederken benim anlamadığım şeylerden bahsediyordu. Moliere diyordu, Shakespeare diyordu, ben ise hiçbir şey anlamıyordum. Onun neden konuştuğunu anlamak için neymiş bunlar diyerek başladım tiyatroya. Hatta ilk dönemlerde hiç sevmemiştim tiyatroyu. Ancak biraz zaman geçince çok güzel bir alan olduğunu fark ettim,” şeklinde konuştu.

Bu durumu ailesi ile paylaştıktan sonra ailesinden tepki aldığını belirten Yeşilçay “Ailem oyuncu olmamı istemiyordu ve iş bulamayacağımdan endişe ediyorlardı. Yine de ne olursa olsun ben istediğimden vazgeçmedim ve evden kaçtım. Hiç param yoktu, çok zorlu zamanlardı,” dedi.

En Büyük Pişmanlığını Açıkladı

Yaşamdaki en büyük pişmanlığına da değinen Yeşilçay “Botoks ben de çok büyük patlama yaptı. Ben böyle bir şey yapmak istediğim zaman kimseye söylemiyorum çünkü söylediklerim beni bundan vazgeçirmeye çalışacaklar. Botoks gerekli olduğunda gidiyorum ve yaptırıyorum,” ifadelerini kullandı.

Kariyeri hakkında da konuşan oyuncu “Benim ilk rol aldığım sinema filmi Eğreti Gelin’di. Kesinlikle tekrar Atıf Yılmaz ile çalışmak isterdim. Yeri ayrı olan bir diğer yapım da elbette Asmalı Konak. Dizi popüler olunca gerçekten yaşamımda dönüm noktası olduğunu hissetmiştim, o günlerde kendimi bir tür Madonna olarak görüyordum,” dedi.